• Nové
Zemiakové Ricer Nehrdzavejúcej Ocele Obchodné Zemiakov Frajera pre Dieťa Jedlo Varené Frajera Ovocia a Zeleniny Mrkva Zemiakov, Paradajok

Zemiakové Ricer Nehrdzavejúcej Ocele Obchodné Zemiakov Frajera pre Dieťa Jedlo Varené Frajera Ovocia a Zeleniny Mrkva

Hodnotenie produktu:
€ 8.40

Suma
Skladom

High-capacity zemiakov ricer : na ricer opatrenia cca. 11.5 x 4,5 x 4 cm/ 29 x 11.5 x 10 cm, kapacita je cca. 2.75 poháre/ 22 oz, tento veľký zemiak ricer stlačením varené zemiaky takmer 400 g na čas, pekne si môžete pripraviť chutné jedlo pre domáce použitie alebo na použitie strana, sú dobré kuchynské potreby.Jednoduché použitie a čistenie : nie je potrebné plátok zemiakov v polovici nič viac, dať varené zemiaky v našom výrobku a potom ho stlačte, ktoré vám pomôžu ušetriť veľa času, pasuje na hrnce, ako aj misy, zemiakov ricer sa ľahko čistí aj s práve beží len samotná voda, nie viac podráždené clean-up požiadavky.Odolné a spoľahlivé materiál : vyrobené z dobrej nehrdzavejúcej ocele, hrdze odolná a trvanlivá, zrkadlo, leštenie procesu je jeho povrch non-stick, ktorý dáva dlhú životnosť a zabraňuje hrdzaveniu.Ergonomické dlhé rukoväte : jednoduchá rukoväť páka rukoväte sú navrhnuté na znižovanie tlaku a ľahké uchopenie, umožňuje pohodlné využiť pri vás kaša, ryža, a mlyn.Široko použitie : zemiakový ricer umožňuje vytvárať hladké, nadýchané šťouchané zemiaky rýchlo a s menej úsilia, ako ostatné ricers, dobré pre mixovanie zeleniny, ovocia, detská výživa, mrkva, karfiol, sladké zemiaky, tak zemiakov strúhadlá vždy uplatniť ako ovocie pätky a zeleniny, stlačte maker.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.