• Nové
Katbite Tulipán Povrch Vložky 200PCS, Muffin Vložky Pečenie Poháre, Košíček Wrapper pre Párty, Svadba, Narodeniny, Vianoce Povrch Vložky

Katbite Tulipán Povrch Vložky 200PCS, Muffin Vložky Pečenie Poháre, Košíček Wrapper pre Párty, Svadba, Narodeniny,

Hodnotenie produktu:
€ 7.00

Suma
Skladom

????VEĽKOSŤ a FARBA-Spodný priemer : 1.97 palec, hĺbka : 3.15 palec, vhodný pre väčšinu štandardných veľkosť pečenie, štyri farby spolu 200pcs, a máme 5 ďalšie príslušenstvo.Hnedá, Biela a Prírody Farby sú najčastejšie klasické farby.(Farebné odevy, ktoré sú osobitne prispôsobené farby, môžete pridať rôzne štýly, ktoré vaše košíčky.). ????ZDRAVÉ MATERIÁLU & RÚRA SAFE - Vyrobený z prírodného 100% celulózy a úplne fluorescenčné zdarma, trezor a uistite sa, že ŽIADNA VÔŇAMI, NO JED, Č ÚNIKU FARBIVÁ.nie je potrebné sa obávať zdravotné problémy.Oni odolať teplotám až do 220°C/425°F, ktorá je vyššia, než väčšina recepty si vyžadujú, tak to môže byť dať priamo do rúry, bez obáv o bezpečnosť. ????ĽAHKO SA ČISTÍ & POUŽITIE - Pomocou týchto pečenie poháre, muffiny a cupcakes nebude držať na panvici.To znamená, že žiadne drhnutie alebo drhnutie pečenie plechovky na odstránenie pečené na neporiadok, nebude príliš veľa koláče vľavo na pečenie poháre.Budú robiť pečenie ľahké a zábavné.To je veľmi jednoduché a rýchle použitie, môžete ich použiť, aby cupcakes v rôznych strán alebo festivaly. ????ELEGANTNÝ DIZAJN-v Porovnaní s bežnou povrch vložky tulipán-tvarované konštrukcie budú robiť koláčiky vyzerajú viac elegantné a oboch svojich zákazníkov a hostí, zanechá hlboký dojem na vašich košíčky.Ak sa vám dať dohromady, bude zobrazenie prípade vyzerať viac jemná, a to bude tiež, aby vaše koláčiky vyzerajú viac chutné. ????MULTI-USE & MULTI-PRÍLEŽITOSTI - môžete sa cupcakes alebo dolky, tiež môžu byť použité na podržte sušienky, sladkosti, dezerty, cookie, ovocie atď.Môžete tiež použiť cupcakes urobíte na výzdobu svadby, výročia, narodeniny, detská sprchy, promócie strany, Halloween, Vianoce, ako aj ostatné strany a podujatia.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.