• Nové
Veľké Samostatné Diamond Výšivky Box Deliče Diamond Maľovanie Príslušenstvo Úložný Box Veľké Veľkosti pre DIY Umelecké Remeslo Šperky Nechtov Príslušenstvo na Skladovanie a Organizátor (28 Mriežky)

Veľké Samostatné Diamond Výšivky Box Deliče Diamond Maľovanie Príslušenstvo Úložný Box Veľké Veľkosti pre DIY Umelecké

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

Oddelené dizajn : veľké pole obsahuje 28 sústavy, oveľa jednoduchšie pracovať s, pretože nie sú navzájom pospájané, sa môžu otvoriť a prevádzkovať samostatne, veľká nádoba na diamant maľovanie príslušenstvo.Veľké veľkosti pre viacúčelový : cca. Vyrazili 21,5 x 12,5 x 3,5 cm/ 8,5 x 4.9 x 1,4 palca, každý mriežky veľkosti 3 x 3 x 3,5 cm/ 1,2 x 1,2 x 1,4 palca; Veľký ako diamant maľovanie príslušenstvo kontajner, skladovanie organizátor, perličiek kontajner.Zatvorte pevne a ľahko otvoriť : hoci to nie je pevne uzavretá, nie je zabrániť otvoreniu ľahko, stačí jemne stlačte stranách a veko otvorené; Umožňuje prijať to ľahko, a nie je úniku perličiek z dôvodu nadmernej sily.Obsah balenia : vrátane 28 malé jednu guľôčku krabice do 1 big box, robí veci, ktoré organizujú a udržiavanie veci, čistý a uprataný oveľa jednoduchšie, zvýšenú ochranu pred vlhkosťou rovnako.Kvalitné a jasné materiál : krabica je dostatočne jasná, aby ste videli, čo potrebujete, vyrobené z kvalitného plastu, robustné a odolné zabezpečiť, aby viečka sú utesnené dobre a bezpečne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.