• Nové
Vzduchové Hadice Cievky, Zaťahovacie Hadice Cievky Skladacím Dizajnom PU Rúra s Pneumatické Nástroje pre Cestovné pre Outdoorové Aktivity pre Človeka

Vzduchové Hadice Cievky, Zaťahovacie Hadice Cievky Skladacím Dizajnom PU Rúra s Pneumatické Nástroje pre Cestovné pre

Hodnotenie produktu:
€ 63.49

Suma
Skladom

【ABS Shell] vyzýva Vzduchu Nástroj Hadíc, kvality ABS shell, ktorý je ľahké a pevné použitie, to môže byť upevnený na stene. 【Kompletné Príslušenstvo] vyzýva Auto Zdvíhateľnej Vzduchové Hadice Cievky, kompletné príslušenstvo, jednoduchá inštalácia a pohodlné na používanie. 【Potrubia Materiál] vyzýva Vzduchu Nástroj Časti, PU upnutie trubky, odolný voči korózii, mrazuvzdorné, ktoré môžu obsahovať tlak 22lb. 【Zdvíhateľnej] vyzýva Zdvíhateľnej Vzduchové Hadice Cievky, skladacím dizajnom, vhodný pre použitie, šetrí čas a námahu. 【Medi Hriadeľ] vyzýva Vzduchové Hadice Cievky Zdvíhateľnej Jar, meď hriadeľ, viac robustný a trvanlivý a má dlhšiu životnosť. 1. Kvalita ABS shell, ktorý je ľahké a pevné použitie, to môže byť upevnený na stene.2. Zaťahovacie dizajn, pohodlné pre použitie, šetrí čas a námahu.3. PU upnutie trubky, odolný voči korózii, mrazuvzdorné, ktoré môžu obsahovať tlak 22lb.4. Meď hriadeľ, viac robustný a trvanlivý a má dlhšiu životnosť.5. Kompletné príslušenstvo, jednoduchá inštalácia a pohodlné na používanie.6. Vhodné pre všetky druhy umývanie áut, obchody, továrne, automatické opravy obchodov, domov, záhrady, atď.

Deklarované charakteristiky

Stav:
100% Zbrusu Nový
Položka Druh:
Zaťahovacie Vzduchu Hadica Na Cievke
Vonkajší Priemer:
Approx. 12mm/0.5in
Vnútorný priemer:
Cca. 8 mm/0.3 v
Dĺžka:
Approx. 12m/39.4ft
Potrubia Materiál:
PU
Vonkajší Priemer Potrubia:
Cca. 8 mm/0.3 v
Vnútorný Priemer Rúry:
Cca. 12 mm/a 0,5 v
Práca Tlak:
0.4-0.8 Mpa
Kritický Tlak:
60bra
Zoznam Balíkov:
1 x Zdvíhateľnej Vzduchu Hadica na Cievke :
Poznámka:
pamätajte, že nový typ a starého typu tento produkt bude odoslaný náhodne, a uistite sa, že vám nebude vadiť pred objednaním.

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.