• Nové
Essentia Balenej Vody, 1 L, Balenie 12 Fliaš, Na 99,9% Čistý, Podávaný s Elektrolyty pre Hladkú Chuť, pH 9.5 alebo Vyšší; Ionizovanej Alkalickej Vody

Essentia Balenej Vody, 1 L, Balenie 12 Fliaš, Na 99,9% Čistý, Podávaný s Elektrolyty pre Hladkú Chuť, pH 9.5 alebo

Hodnotenie produktu:
€ 11.03

Suma
Skladom

ESSENTIA VODY 12-PACK : v Tomto prípade dvanásť 1 L (33.8 Oz) Essentia Ionizovanej Alkalickej Vody fľaše je určený pre tých, ktorí veria, self-starostlivosti začína lepšiu hydratáciu.Pobyt hydratovaný s #1 ionizovanej alkalickej vody. Na 99,9% ČISTÉHO : Naše overachieving H2 O prechádza cez micro filtrácie a reverznej osmózy, čo je na 99,9% čistý.Z telocvični taška na nahrávacie štúdio, Essentia je odhodlaná udržať si preplňované.ROZŠÍRENÉ S ELEKTROLYTOV : Našu patentovanú zmes elektrolytov, nie len zvyšuje chuť, ale aj dopĺňa prirodzenú mix, pričom hydratácia na ďalšiu úroveň.Neobsahuje Žiadnu z 8 Hlavných Alergénov.IONIZOVANÁ HYDRATÁCIA : Náš vlastný proces ionizácie vytvára hladký p H vody odstránením horko-ochutnávka kyslé ióny.Skúsenosti ostrý, sviežu chuť 9,5 p H alebo vyšší.POBYT PRIPRAVENÝ : Skladom chladnička a špajza na náročnom týždni v práci, v škole alebo v telocvični.Tento 12-pack preplňované ionizovanej alkalickej vody bol vytvorený, aby vám bude.Veľkosť : 33.81 Fl Oz (Balenie 12).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.