• Nové
Bezdrôtový Horúce Lepidlo Zbraň , Nabíjateľná Rýchle Opravy Vysoká Teplota Taveniny Lepidlo Zbraň Auta s 30 Ks Lepidlo Palice , Automatické Vypnutie Systém a Rýchly Predohrev lepiace Pištole , Umenie a Remeslá , urob si sám a Vianoce

Bezdrôtový Horúce Lepidlo Zbraň , Nabíjateľná Rýchle Opravy Vysoká Teplota Taveniny Lepidlo Zbraň Auta s 30 Ks Lepidlo

Hodnotenie produktu:
€ 33.35

Suma
Skladom

1 Min Rýchly Predohrev Plne Nabitá : Zelené Svetlo).Ergonomický Dizajn a Jednoduché Operácie - ergonomická rukoväť ponúka pohodlné ovládanie a zmierňuje únavu ruky aj po dlhý čas práce, a to prenosné kdekoľvek.Okrem toho, bezpečné ON/OFF vypínač na rukoväť a LED pracovné indikátor pre väčšiu bezpečnosť.Spúšť pohon zariadenia a nepriepustných kontroly lepidlo toku a pomôže vám uložiť oveľa viac lepidlo palice.Upozornenie : Stlačením a podržaním vypínača napájania na 2~3 sekundy na štart horúce lepidlo zbraň bez kábla.Premium Plavidlá, lepiace Pištole & Palice & Široké Uplatnenie - Bezdrôtový Horúce Lepidlo Zbraň je vyrobená z PTC thermistor, postavený-v nepriepustných zariadenia a tepelne-odolné silikónové tryska, aby sa zabránilo nešťastia a odpadu.Dostanete 1 X lepidlo zbraň, 30 X lepidlo palice a 3 X silikónové prst stráže.Navyše, to je perfektný nástroj pre rôzne DIY, ako remeslá & arts, kancelárie, priemysel a domáce opravy.Je tiež ideálny pre výrobu práce, domova, festival darček, výrobkov z dreva, kovovýroba, alebo šperky produktu.Profesionálne vlastnosti v praktických rozmery : .Calaytaly bezdrôtový hot-tavného lepidla zbrane je ideálnym partnerom pre všetky Remeslá a DIYers.Bezdrôtový počítač s vysokým výkonom nabíjateĺnou batériou je pripravené na použitie za 30 sekúnd a gleje až 120 minút v nepretržitej prevádzky.Pripája sa prakticky všetky materiály elegantne a presne – kov, drevo, plasty, keramika a mnoho ďalších.Po zapnutí spínača, zelenú a červenú sú o, s uvedením, že lepidlo zbraň je otepľovanie up After asi 30 sekúnd, horúce taveniny lepidlo zbraň má hotové predohrev, a indikátor sa zmení dvojité zelené, čo znamená, že je pripravený na použitie, a začať zarábať váš kreatívne nápady!. 3.Keď sa nabíjanie lepidlo zbraň, indikátor zmení farbu na červenú. 4.Keď lepidlo zbraň je plne nabitá, indikátor bude zelené. 5.Asi po 120 minút nepretržitého používania, keď ukazovatele všetky zmení na červenú, pripojte napájacie čas na nabíjanie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.