• Nové
Powerextra Diaľkové Ovládanie Auta, 4WD 2,4 GHz Rc Stunt Car, Sledovať Gesto Senzor, Auto, Obojstranné Otáčanie Off Road Vozidla 360° Saltá s 2 Akumulátormi, autíčka pre Chlapcov & Dievčatá Narodeniny - Červená

Powerextra Diaľkové Ovládanie Auta, 4WD 2,4 GHz Rc Stunt Car, Sledovať Gesto Senzor, Auto, Obojstranné Otáčanie Off

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

Jednoduché, Inteligentné Diaľkové Ovládanie : Jednoduché ovládanie, diaľkový ovládač s 2,4 ghz vysielač signálu, ktorý je citlivý a vnímavý, môžete byť manévroval dokonca aj z oveľa vzdialenosť.Gesto Snímanie S Hodinky : je To úžasný spôsob, ako ovládať vaše monster truck.Dať sa na hodinky na ruke, zmena, ktorú gesto, môže sa nastaviť na auto môžete snímanie zmeniť svoje gesto na disky a transformuje ako sa vám páči.Flexibilita a v pohode rýchlosť sa bude absolútne prekvapenie vás.Šialené kaskadérske Kúsky t hrať podľa komunikáciách alebo v iných nebezpečných miestach, aby sa zabránilo nehodám, ako dav alebo strane cesty. 3.Bodka nie neponárajte hračka do vody, pretože môžu poškodiť elektrické komponenty. 4.Vozidlo vstavané 1 autobatérie( 6.0 V 600m Ah) + inej batérie bonus, Ak potrebujete viac hracieho času, môžete si kúpiť iný 6.0 V Rc Batérie. 5.Diaľkové Ovládanie je potrebné 2 AA batérie (Nie Zahŕňa).Normálne, potrebujete zakúpiť náhradné batérie na prvom mieste.Auto je možné spustiť bez problémov, na koberec, drevené podlahy, tvrdej podlahe alebo na trávnik, kamenné cesty, robustný piesku.Neodporúčame beží auto na jemný piesok, puddle alebo mäkký sneh.Ak auto navlhčiť vodou, prosím, osušte ho pred skladovaním.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.