• Nové
Rcabcar Vysokej Rýchlosti, Diaľkové Ovládanie Auta pre Deti, Dospelých,4WD Všetkých Terénoch Nepremokavé Drift Off-Road Vozidla,2.4 GHz RC Cestnej Monster Truck Zahrnuté 2 Nabíjateľné Batérie,Hračky Darček pre Chlapcov, Dievčatá(Modrá)

Rcabcar Vysokej Rýchlosti, Diaľkové Ovládanie Auta pre Deti, Dospelých,4WD Všetkých Terénoch Nepremokavé Drift Off-Road

Hodnotenie produktu:
€ 21.21

Suma
Skladom

4 WD Elektrické Off-road RC Auto : Tento mierke 1/18 diaľkové ovládanie auta je vyrobený z ľahká, ABS materiálu a oko-lov životného prostredia sprej maľovanie.S výkonným motorom systém a stabilná stavba tela pomôcť auta vyliezť a byť schopný cez prekážky.Inštalujte iba batérie do auta a diaľkový ovládač, môžete tiež meniť rýchlosť a smer, potom tento RC truck vám prinesie nádherný pretekárske skúsenosti.Shockproof a Rýchle Off-road : Vplyv-odolný ABS hlavného tela, ktoré sa zabezpečiť to má silné zrážky odpor, ktorý nebude zlomiť, ak neočakávané klesá.Kvalitné kolesá sú nainštalované silné shockproof pramene,, ktoré môžu zabrániť škody spôsobené kolízie efektívne a ochranu elektronických komponentov vo vnútri karosérie.Prichádza s protišmykových high performance pneumatiky dizajn, jednoduché hrať a zábava pre vnútri alebo vonku.Balenie Obsah : High-Speed RC Auto x 1, Diaľkové ovládanie x 1, Nabíjateľná Batéria x 2(v cene), Non Nabíjateľná Batéria x 3(v cene), USB Nabíjanie Riadku x 1, návod na obsluhu x 1, Náhradné Diely Stavebnice x 1 (1* Cross Skrutkovač, 1* Socket Kľúč, 4* Telo Klip, 2* Skrutkovací uzáver).Súčasťou USB nabíjací kábel poskytuje väčšie pohodlie pre nabíjanie.Každý nabíjateľnú batériu, možno použiť okolo 3 hodín po úplne nabite.Top Rýchlosť a Dobrú odolnosť Proti Zaseknutiu : rýchlosť RC auto dosahuje až 40+ KM/h, diaľkové ovládanie(dosah až 100 M) a môže byť použitý 20-30 minút v neprerušenej hre čase (záleží na hranie prevádzky).Jednoduché čeliť výzvam rôznych terénov, ako diaľnica, lúky, štrk, drsné cesty, piesková pláž, atď.RC auto má v plnom rozsahu, synchrónne rádiové ovládanie systému, ktoré umožňujú viac áut na hrať v rovnakom čase bez vzájomného rušenia.Najlepší Darček, aký Voľbou pre Deti & Dospelí : Táto vysoká rýchlosť RC auto s výkonným motorom môže ponúknuť skutočný runing herný zážitok na ulici, parku, záhrade a tak ďalej, je horúci problém na narodeniny a iné rekreačné strany.RC auto je najlepšia hračka priniesť svoje deti k objavovaniu oblasti automobilovej techniky.Auto hračka dar je užitočné rozvíjať detský spravodajstvo a cvičiť schopnosť.Ideálny pre Chlapcov, Dievčatá, Dospelých, Začiatočníkov na 3,4,5,6,7,8,9 a hore. 1 X 1 : 18 Rozsahu 4 WD Elektrické Off-road RC Auto. 1 X 2,4 GHz, Rádio Regulátor(3*AA Batérie sú súčasťou balenia). 2 X Nabíjateľné Batérie Pack pre Auto(Zahrnuté). 1 X USB Nabíjačka. 1 X Skrutkovač. 1 X Zásuvka Kľúča. 2 X Skrutka Upevňovacia. 4 X Tela Klip. 1 X Návod Na Použitie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.