• Nové
Utoolmart Krúžok Sizer Tŕň Kit NÁS 0-13 Prst Meranie Stick Pravítko Rozchod Medené Oplechovanie, s Gumené Kladivo, 1 Sada

Utoolmart Krúžok Sizer Tŕň Kit NÁS 0-13 Prst Meranie Stick Pravítko Rozchod Medené Oplechovanie, s Gumené Kladivo,

Hodnotenie produktu:
€ 4.51

Suma
Skladom

【Výhodou] vyzýva-Americká veľkosť 0-13, ľahko čitateľný formát na tŕni. 【Výtvarné spracovanie] vyzýva-Medené oplechovanie, krúžok Sizer tŕň s plastová rukoväť je jemné spracovanie a odolný. 【Dizajn] vyzýva-S gumeným kladivom opraviť alebo regulovať krúžky, gumové hlavy by nie zanechať stopy na krúžku. 【Funkciu] vyzýva-Krúžok môže byť opatrenie prst veľkosti; krúžok tŕň môže byť vyberte veľkosť prsteňa. 【Aplikácie] vyzýva-Často sa používa na výrobu prstene, snubné prstene môžu byť tiež naplánované cez tento nástroj.Utoolmart Krúžok Sizer Tŕň Kit NÁS 0-13 Prst Meranie Stick Rozchod Pravítko Medi Technické Parametre Materiál : Kov;Medené Funkcia Produktu 1.Tŕň sa používa v Šperkárstve výrobu a opravy na meranie rozmerov a rozšírenie krúžky, ako aj v drôt balenie práce. 2.Šperky sizer nástroj nastaviť ideálny pre montáž snubné prstene, triedy, krúžky a iné široký krúžky. 3.S prstom rozchod nikdy nebudete musieť hľadať rozchod opäť, ktorá vám ušetrí veľa času a práce.Obsah balenia 1x Krúžok Stick;1x Medený Kryt s Gumovým Kladivom.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.