• Nové
LandAirSea 54 Zariadenie s Vodotesný Kábel. USA Vyrába, Nepremokavé Magnet Mount. Plný Globálne Pokrytie. 4G LTE Real-Time Sledovanie Vozidiel, Majetku, vozový park a Ďalšie. Predplatné je Potrebné.

LandAirSea 54 Zariadenie s Vodotesný Kábel. USA Vyrába, Nepremokavé Magnet Mount. Plný Globálne Pokrytie. 4G LTE Real-Time

Hodnotenie produktu:
€ 12.58

Suma
Skladom

Vodotesný, prachotesný GPS Tracker s Vnútorným Magnet.Navrhnuté a vyrobené v USA (Woodstock, IL).APLIKÁCIE a webové Stránky bude poskytovať v reálnom čase sledovanie pomocou bezpečné log-in.Svetlá môžu byť ukázalo (Tmavý Režim).Geofence Záznamov, Rýchlosť Upozornenia, Insta Fence, Batérie Upozornenia.Na Land Air Sea 54 Reálnom Čase GPS dodávaná sada obsahuje 4 g LTE Nepremokavé 54 asset tracker s vnútorným magnet a nepremokavé hardwire kábel, ktorý sa pripojí na batérie terminál.Nikdy nebudete musieť starať o batérie na váš majetok, sledovacie zariadenie, pevný drôt prístroj na batérie a vložte 54 na bezpečnom mieste.Toto riešenie je skvelé pre Golfové Vozíky, Lode, Použité Autá, ATV to, snežné skútre, Stavebné Zariadenia, Lodí, Last Mile Dodávky, Nákladné autá, a tak oveľa viac.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.