• Nové
Hosim 1:10 Veľká Veľkosť 48+ KMH 4WD High Speed RC Monster Truckov,Hobby Triedy RC Autá pre Dospelých Chlapcov, Diaľkové Ovládanie Vozidla 2 Batérie pre 40+ Min Hrať Darček pre Deti(Červená)

Hosim 1:10 Veľká Veľkosť 48+ KMH 4WD High Speed RC Monster Truckov,Hobby Triedy RC Autá pre Dospelých Chlapcov, Diaľkové

Hodnotenie produktu:
€ 52.49

Suma
Skladom

【1 : 10 Veľkého Rozsahu Veľkosti . 【48+km/h Úžasne Rýchlo] vyzýva max rýchlosť rc autá na elektrický pohon je až 48+km/h(30mph).off road rc auto môže ísť ako off-road a na ceste prostredí s premium anti-protišmykové ťažkých kolies.všetky kovové zapečatené guľkové Ložiská sú špeciálne navrhnuté pre náročné prostredia a akékoľvek drsné cesty;. 【2 Vysokou Kapacitou 1600m AH Batérií] vyzýva- Vysoká Rýchlosť Diaľkové Ovládanie Autá sa dodávajú s 2 Nové Batérie, 7.4 V Nabíjateľná Batéria ponúka vysokú kapacitu hodnotenie 1600m Ah.rc nákladné automobily pre chlapcov a dospelých bude trvať až 30 minút v čase!. 【Dvojité 390 Výkonné Motory] vyzýva rc crawler vstavané dva jednosmerné motory, táto vysoká rýchlosť kúsok RC cross country vozidlo vám prinesie vysokú rýchlosť a zážitky.PVC, gumové kolesá sú mäkké, pružné, šok dôkaz a protišmykové.Štyri pozastavenie odkazy a prameňov, shockproof systém a zlepšiť ochranu elektronických komponentov hračka;. 【2.4 Ghz Presné Systém a 2 Rôzne Rýchlosti Mode] vyzýva- hobby rc auto vysielač s dosahom až 80m/262 ft a 2,4 Ghz vysoko citlivé riadenie a plyn, môžete pretekár s priateľmi alebo deti v rovnakom čase.okrem toho, de carros ovládanie diaľkové, ktorá má plnú rýchlosť a pol rýchlosť režimu, To je pre deti rôzneho veku, keď sú deti malé, môžete použiť polovicu otáčky režim (24km/h), aby sa zabránilo poškodeniu.Preplatok Ochrany Lithium-ion.Low Voltage Protection : Prijímač prestať fungovať ak napätie batérie je nižšia ako 6,5 V. Keď prijímač pracovná teplota je vyššia ako vopred nastavenej teploty,prijímač bude chrániť pohon a ovládanie obvodov a opäť fungovať po ochladenie na vopred nastavenú teplotu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.