• Nové
meidong Tašky Odpadky, Smeti 13 Galón Veľké Vysoký Kuchyňa Šnúrkou Silné Tašky Pre Koša Kôš na Odpadky, 5 Roliek/115 Počíta

meidong Tašky Odpadky, Smeti 13 Galón Veľké Vysoký Kuchyňa Šnúrkou Silné Tašky Pre Koša Kôš na Odpadky, 5 Roliek/115

Hodnotenie produktu:
€ 9.10

Suma
Skladom

BALENIE : 13 GAL / White Trash Tašky / Balené v 5 roliek/ 115 počíta v celkom / $0.14 pre za počítať. 13 GALÓN BIELE PLASTOVÉ TAŠKY ODPADKY : riešiť každodenné kuchynské a domáce odpadky s meidong ideálne veľkosti 13 galón odpadkové vrece.Veľkosť : 2 FT.X2 FT. 4 PALCA(61.0 cm X 70.0 cm) Hrúbka : 0.79 MIN.ŠNÚRKOU KOŠA TAŠKA : Navrhnutý s odolné šnúrkou rukoväte,meidong šnúrkou koša vrecia sú ľahko kravatu, na prepravu a prepravu.Zvládnuť viac a ťažšie odpadky.UNSCENT KOŠA TAŠKY : Ak nemáte radi, voňajúce odpadkové vrece, je to stojí za nákup.Žiadne ďalšie káblové vôňu.Tieto sú vyrobené z Prostredia-príjemný materiál,osviežujúci vás domu alebo kancelárie s pôvodného vône.ČISTÉ životné PROSTREDIE JE TAK JEDNODUCHÉ : Meidong odpadky taška je nevyhnutné, aby váš život.Vám chýba dobrá odpadkové vrece, aby domov ďaleko od odpadkov,aby sa vaše office nevinná, kuchyne, čistého a čerstvého vzduchu.Tašky odpadky, meidong smeti 13 galón veľké vysoký kuchyňa šnúrkou silná viacúčelová biele tašky pre koša kôš na odpadky, 5 roliek/115 počíta) Meidong koša tašky sú super silné pre organizovanie neporiadok v kancelárii, kuchyne a dokonca aj váš dvore, navrhnuté na prevenciu rip a slzy.Tieto 13-galón odpadkové vrecia sú ľahko pretiahnuť cez okraj odpadky môže.Veľmi užitočné vo vašom každodennom živote.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.