• Nové
9 Farieb, Matný Eyeshadow Palety, Silne Pigmentované Dlhotrvajúci Matný Nahé Leskom Eyeshadow Palety,Béžová Zemi Neutrálne Údená Nepremokavé Kozmetické Očné Tiene(1pcs/9g)

9 Farieb, Matný Eyeshadow Palety, Silne Pigmentované Dlhotrvajúci Matný Nahé Leskom Eyeshadow Palety,Béžová Zemi Neutrálne

Hodnotenie produktu:
€ 24.78

Suma
Skladom

【9 ODTIEŇOCH S POP FARIEB] vyzýva Vytvoriť nekonečné vyzerá s 9 žiarivé farby, v pohode a ohromujúci.Organické eyeshadow môže byť zmes pre mnoho rôznych vyzerá.Pigmentované, odtiene z ultra matný k žiarivých mattalic odtiene vrstva rôznych textúr na kombinácie vytvoriť pre najviac očarujúce vzhľad. 【SUPER PIGMENTOVANÉ] vyzýva Nové Eyeshadow Palety Série funkcie odborne kurátor odtiene pre vlastné eye make-up vyzerá.Z bold beiges & parné piesky na nehanebne bronz & lákavé taupes, jednoducho zvýrazniť stereo úrovni očí,na začiatku dlhotrvajúci lesk ako make-up,tento makeup paleta je ideálny pre vytvorenie všestranný eye make-up vyzerá.Ideálny pre nové ruky ako dobre. 【VYSOKEJ PIGMENTOVANÉ A VODY a POTU ODOLNÝ] vyzýva silne pigmentované a krémová kvalitný prášok, zodpovedajú všetkým tón pleti vytvoriť bezchybný vyzerajúci povrch, ruelty zadarmo nie test na zvieratách.hladké prášok a dlhotrvajúce farby, mohol ponechať svoje perfektné očné tiene make-up pre všetky deň. 【MULTIPLEl PRÍLEŽITOSTIACH] vyzýva palety ideálny pre každodenné použitie, špeciálne akcie alebo príležitostiach a pod .Ako profesionálny dymové oči make-up, svadobné make-up, party make-up, alebo bežné make-up atď. 【AKO POUŽÍVAŤ] vyzýva Použiť eyeshadow štetcom, alebo prst, aby sa rovnomerne naneste na požadovanú farbu okolia očí.Po použití základná farebnosť, použite lesk na bod make upu pre ešte viac živej eye make-up prejavu.FUNKCIA:. 1.Veľmi pigmentované a živé, palety zahŕňa matný a leskom očné tiene, jednoduchá zápas váš vzhľad!. 2.Ideálne ako darček pre milovníka, rodinu, priateľov a seba. 3.Farebné eyeshadow by viac vhodný pre Salón, Strán, Svadby, Cestovanie alebo Domáce použitie. 4.Veľmi pigmentované a živé, palety zahŕňa matný a žiarivých práškové očné tiene, jednoduchá zápas váš vzhľad!.AKO SA PRIHLÁSIŤ : .Lesk : Naneste čistý lesk celého oka pomocou plochý štetec s tuhými štetiny, alebo ho použiť ako glitter liner s vložkou štetcom.Žiarivých : Použite štetec na zmes svetla do základne tieňov, alebo dab na váš veko s prstom na maximalizáciu lesk.Matné : Použite štetec na zmes prechod prášku po eye primer.Zo svetla tón tmavší tón prekrytie na vaše viečka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.