• Nové
Motocykel Tepla Stráže Kryt, Motocykel Výfukové Potrubie Tepelne štít Šál Staight Kryt Univerzálny Výfuk Šál Rúr Tepelné Tienenie Kryt Odkaz Trubice Chránič Kryt Päty Stráže Montáž(Black)

Motocykel Tepla Stráže Kryt, Motocykel Výfukové Potrubie Tepelne štít Šál Staight Kryt Univerzálny Výfuk Šál Rúr Tepelné

Hodnotenie produktu:
€ 5.42

Suma
Skladom

【Obutie] vyzýva Tepla-štít s 2 Svorky Univerzálne fitsfor väčšinu motocyklov, skútrov s 50 mm-70 mm výfukového potrubia priemer,napríklad pre Motocykle , pre Lisy pre Krížniky, pre modely Kawasaki. 【Skvelé pre] vyzýva Theexhaust pipe tepelná izolácia shieldcan chrániť vás z vyvariť alebo spáliť, a to zaručuje bezpečnosť.Withsleek a leštený povrch, chladnom a štýlové časti, prináša nový vzhľad pre váš motocykel. 【Odolné] vyzýva Metal steel pevná konštrukcia tela,vysokým teplotám, a nie je jednoduché hrdza alebo slabnúť, môžete použiť na dlhú dobu. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Jednoduchá a rýchla inštalácia, kompletná sada, len nástroje, ktoré sú potrebné je kľúč. 【Nákup služieb] vyzýva Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa inštalácie produktu alebo kvality, prosím, kontaktujte nás v čase.Budeme riešiť čo najskôr.Farba : Čierna.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.