• Nové
MiraShine Diamond Core vrtáka Arbor Adaptér pre Závitové Diamond Otvor Videl M14 na 3/8 HEX, Vŕtanie a Brúsenie Prílohu Arbor Hriadeľa Adaptéra

MiraShine Diamond Core vrtáka Arbor Adaptér pre Závitové Diamond Otvor Videl M14 na 3/8 HEX, Vŕtanie a Brúsenie Prílohu

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

- Vŕtačka Chuck Adaptér pre závitom M14 core bitov na pravidelné 3/8 palca hex ramienka.Tiež známy ako M14 muž adaptér alebo core bit adaptér alebo arbor hriadeľa adaptéra. - Veľkosť ako obraz; s vonkajším závitom M14; 3/8" Šesťhrannou Stopkou; Celková dĺžka : 65 MM; dĺžka Ramienka : 40 MM. - hex ramienka na vŕtačku adaptér zaisťuje č ramienka sklz počas používania. - Profesionálne Priemysel Kvality.Vyrobené z kalenej ocele pevnosti a trvanlivosti. - Žiadosti : Arbor adaptéry PREVOD a TRANSFORMÁCIU - M14 Závit na 3/8 palca Šesťhrannou Stopkou pre Štandardné Vŕtanie Použitie Pre diamantových core vrtákov, diamantových otvor videl, mramor, leštenie auta, leštenie kolies pre vŕtanie, brúsenie vrtáka , a brúsenie koliesko pre vŕtanie alebo leštenie kolies pre vŕtanie, atď.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.