• Nové
Utoolmart Forstner Vrtákov 24mm, Karbid Volfrámu Dreva Otvor Videl Auger Otvárač, Tesárstvo Záves Vŕtania otvorov Nudné Bit Fréza Modrá 1pcs

Utoolmart Forstner Vrtákov 24mm, Karbid Volfrámu Dreva Otvor Videl Auger Otvárač, Tesárstvo Záves Vŕtania otvorov Nudné

Hodnotenie produktu:
€ 2.20

Suma
Skladom

【Špecifikácie] vyzýva - Vŕtanie priemer : 24mm / 0.94-palcový; Celková dĺžka : 80mm / 3.15-palcový; Stopka priemer : 7mm / 0.28-palcový.Kolo drieku, spekané karbidy fréza a vysoko kvalitnej uhlíkovej konštrukčnej ocele (45# ocele) a tela. 【Funkcie] vyzýva - karbid Volfrámu rezanie tip špeciálne tepelné spracovanie pre ostré rezné hrany, vysoká tvrdosť, non-otrepy a náročné použitie.Oblúk krivky dizajn hlavu pre jednoduché čip-odstránenie, efektívnejšie perforáciou. 【Aplikácie] vyzýva - Môže byť použitý pre vŕtanie otvorov na drevo a výrobky z plastov, nábytok, dvere, záves.Používa sa na rezanie dreva, preglejky, masívneho dreva dosky, MDF, plasty, sklo atď.Forstner vrtáka je pre bežné účely. 【Rozsah použitia] vyzýva - Vhodné na lavičke, vŕtačku, vertikálne vŕtacie stroje, ručné elektrické vŕtačky, vplyv vŕtačky, CNC rezanie stroj a iné vrtné stlačte tlačidlo. 【Www.goclever.com] vyzýva - nemôže byť použitý na rezanie kovových dierok.Pred vŕtaním, byť istí, že žiadne klince alebo iné kovové predmety na drevo, aby sa zabránilo vzniku škody na forstner vrtákov.Veľkosť : 24 mm.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.