• Nové
YDLQWCZ Zmes Vŕtať Ťuknite na položku Bit Set 6 Dielny Hex Ramienka Rýchlu Zmenu HSS Titán Potiahnutý Špirála Ťuknite na položku vrtáka Patrí M3 M4 M5 M6 M8 M10 Špirála Skrutku Ťuknite na položku Nastaviť

YDLQWCZ Zmes Vŕtať Ťuknite na položku Bit Set 6 Dielny Hex Ramienka Rýchlu Zmenu HSS Titán Potiahnutý Špirála Ťuknite

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

✔【6 Pcs Ťuknite na položku vrtáka Sady] vyzýva Titán Potiahnutý HSS Vrták a Ťuknite na položku Bitov, patrí M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1, M8x1.25, M10x1.5, sada 6 Veľkosť je jasne vyryté na ramienka pre jednoduchú identifikáciu. ✔【Kompozitné Kužeľ] vyzýva Rýchlu výmenu kompozitné kužeľ, používa vŕtať obrúbená princíp.Vysoká tvrdosť, povrch, pevné a trvanlivé.Kohútiky s vŕtanie funkciu, slúži na vyvŕtať dieru a nakrájame nové témy v rovnakom čase, budete mať hladké ťuknite skúsenosti s nimi. ✔ 【Široko Aplikácie] vyzýva Rýchlu zmenu 1/4" palcový hex ramienka.Môže byť použitý s elektrickým náradím, elektrickú vŕtačku, skupiny všeobecné nástroje, vzduch a iné štandardný bit držiteľov.1/4 " hex ramienka sa hodí do náradie jednoduchšie a bezpečnejšie. ✔【Vŕtačku a Ťuknite na položku Bit] vyzýva Kompletný vŕtanie, ťuknite na položku, odihlovanie a countersinking naraz, úsporné kroky spracovania a času, nákladov a zvýšenie efektivity práce.Široký flauty vykonávať žetóny z diery. ✔【rýchloreznej ocele] vyzýva HSS4341 ocele s vrstvou titánu pre schopnosť a odolnosť.Ideálne pre vŕtanie, ťuknite na položku a rezanie na drevo, mäkké kovy, hliník, železo, atď. (Poznámka : nevzťahuje sa na 304 nerezovej ocele alebo vysokú tvrdosť kovu.).YDLQWCZ 6 PCS 1/4" Hex HSS Titan Zmes Vŕtačku a Ťuknite na položku Nastaviť patrí M3 M4 M5 M6 M8 M10 Špecifikácia : ✔Materiál : rýchloreznej ocele(HSS 4341) ✔Farba : vrstvou Titánu ✔Veľkosť : M3x0.5, M4x0.7, M5x0.8, M6x1, M8x1.25, M10x1.5 ✔Typ drieku : 1/4 " hex / 6.35 mm ✔Použitie : Vhodné pre vŕtanie, ťuknite na položku, rezanie mäkkých kovov, hliníkový plech, železo, atď.Funkcie : 1.Kompozitné Špirála Skrutku Ťuknite na položku Vŕtať Niť Bitov, Vysoká tvrdosť, povrch, pevné a trvanlivé. 2.Self-centrovanie bod, nie je potrebné asistent centrum vŕtanie, dierovanie alebo v strede. 3.Vŕtanie a ťuknutím na jeden, jedného kroku spracovania, výrazne uložiť kroky spracovania a časové náklady, zlepšenie efektívnosti práce. 4.Špirálovej drážky, v rámci spracovania vlákno, rezanie až vylúčiť, a bol natočený uplatňovať vnútorne závitovými otvormi.Package Zahrnuté : ●6pcs Zmes Ťuknite na položku Vrtákov Upozornenie ►Prosím, prečítajte si návod na obsluhu výkonu nástrojom, ktorý sa používa pozorne, a postupujte podľa pokynov výstrahy a preventívne opatrenia každého výrobcu na zabezpečenie bezpečnej prevádzky. ►Je lepšie použiť ochranné okuliare počas prevádzky, a aby sa vaše ruky alebo tvár preč z rotačné vŕtanie a rezanie prášok. ►Prosím, dovoľte 1-3mm rozdiel vzhľadom na ručné meranie, úprimne oceniť pre váš druh porozumenia na to.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.