• Nové
Rokrou Countersink vrtáka Set 5 KS 4241 HSS 82 Stupeň 5 Flauta 1/4 Palca Kolo Drieku Mlyn Fréza Bit Veľkosti 1/4 3/8 1/2 5/8 3/4 Vrtákov ...

Rokrou Countersink vrtáka Set 5 KS 4241 HSS 82 Stupeň 5 Flauta 1/4 Palca Kolo Drieku Mlyn Fréza Bit Veľkosti 1/4 3/8

Hodnotenie produktu:
€ 4.20

Suma
Skladom

【???????????????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????? ????????????】Countersink vrtákov istený kolíky zostane pevne v drieku a nebude voľné ľahko.V rovnakom čase, countersink bitov sa nosenie, odolný a tvrdý, takže sa dá vŕtať bez ťažkostí aj po mnohých použitiach. 4 fréza #45 Uhlíkovej Ocele; hrajú 5 ks countersink vŕtať : #4 (7/64 palca), #6 (9/64 palca), #8 (11/64 palca), #10 (3/16 palca), #12 (7/32 palca).Hex Tlačidlo (Imbusový Kľúč), ktoré sú zahrnuté. 【???????????????????? ???????????? ???????????????????????????????????????????? ???????? ????】Zúžený vrtáka vytvára zúžený otvor pre lepšie skrutku uchopenie.Nastaviteľné 4-čepeľ s vysokým počtom atómov uhlíka counterbore s 82-stupeň ostrý nôž poskytuje rýchle vŕtanie, keď vŕtanie otvorov. 【???????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????? ????????????????????????????】Inovovaný produkt je vyrobený z M2 HSS(rýchloreznej Ocele), vŕtačky tento materiál posledné tri-krát dlhšie ako obyčajné 4241 HSS.V vrtáka je titán-á na ďalšie zvýšenie jeho húževnatosť a odolnosť voči korupcii. 【???????????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????????????????????????】Counterbore prikladá na ramienka s 2 hex skrutky môžu byť upravené pre kontrolované pilot diery, hĺbku; Nastavenie s hex tlačidlo zahrnuté do hĺbky chcete. 【???????????? ???????????????????? ???????????????????????? ????????????????????】Univerzálny 1/4 " hex ramienka zabraňuje zošmyknutiu v štandardných skľučovadla a sú kompatibilné so všetkými 1/4 rýchlo-zmeňte hľadacie, vrátane vplyvu vŕtačky Dewalt, Bosch, Black&Decker..Veľkosť : HSS.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.