• Nové
uxcell Forstner Dreva Nudné Vrtákov 14 mm 15 mm Dia. Otvor Videl Karbidu Legovanej Ocele Tip Kolo Drieku Rezanie pre Záves Preglejky Dreva Nástroj 2v1 Nastaviť

uxcell Forstner Dreva Nudné Vrtákov 14 mm 15 mm Dia. Otvor Videl Karbidu Legovanej Ocele Tip Kolo Drieku Rezanie pre

Hodnotenie produktu:
€ 2.62

Suma
Skladom

[Rad Fréza] Odstránenie čipy hladko a pracovať efektívne s rad zaoblený dizajn. [Funkcie] karbid Volfrámu rezanie tip špeciálne tepelné spracovanie pre ostré rezné hrany, vysoká tvrdosť, non-otrepy a náročné použitie.Oblúk krivky dizajn hlavu pre jednoduché čip-odstránenie, efektívnejšie perforáciou. [Aplikácie] Môže byť použitý pre vŕtanie otvorov na drevo a výrobky z plastov, nábytok, dvere, záves.Používa sa na rezanie dreva, preglejky, masívneho dreva dosky, MDF, plasty, sklo atď.je To bežný nástroj pre woodworkers. [Výkonnosti] Vhodný na lavičke, vŕtačku, vertikálne vŕtacie stroje, CNC rezanie stroj.Spracovanie tvrdého dreva alebo iných tvrdých materiálov by mal byť aplikovaný s vodou zlepšiť kvalitu a presnosť vŕtania, a predĺžiť životnosť otvor otvárač.Tipy : Maximálna rýchlosť : 2000rpm.Používa sa na ploche (pevné) zariadenie, a nemôže byť použitý na ručné elektrické náradie (napr. ručné vŕtačky alebo elektrickú vŕtačku).Nemôže vŕtanie kovov a neželezných kovov.Aby sa zabránilo vzniku škody, byť istí, že žiadne klince alebo iné kovové predmety na drevo pred vŕtaním.Cutting edge a tip otvárač by mali byť nabrúsené v čase.Vyrobené z spekané karbidy (karbid volfrámu) čepeľ a je tvrdené a kalené.Vystupoval s ostrými hranami, presné určenie polohy, vysoká tvrdosť, odolnosť voči nárazu, hladké rezanie, vysokou tuhosťou.Na vŕtanie ploché dno diery bez drvina v akejkoľvek hrúbke mäkké drevo.Na vŕtanie otvorov v ľubovoľnom smere a čo klenuté otvory.Na vŕtanie čiastočne prekrývali ploché dno otvory pre jednoduché mortising.Priemer vŕtania Spracovanie tvrdého dreva alebo iných tvrdých materiálov by mal byť aplikovaný s vodou zlepšiť kvalitu a presnosť vŕtania, a predĺžiť životnosť otvor otvárač.Nástroj hrany a tip by mali byť nabrúsené v čase, ak sú opotrebované alebo poškodené, alebo bude nástroj poškodený rýchlo.Nemôže vŕtanie kovov a neželezných kovov, inak otvor otvárač budú poškodené rýchlo.Rezanie materiálu musia byť pevné, a vrtáka by mali byť kolmo k materiálu.To bude škoda náradie alebo materiál, ak rezanie materiálu sa pohybuje počas vŕtanie.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.