• Nové
Apex Lekárske Sedens 500 - Striedavý Tlak Sedáku s Prenosným Čerpadlom – Dolnej časti Chrbta & Zadok Úľavu od Bolesti - Sedí na Vozíku, kancelárska Stolička, Sedadlo Vodiča - Batérie Vložené (17 x 17)

Apex Lekárske Sedens 500 - Striedavý Tlak Sedáku s Prenosným Čerpadlom – Dolnej časti Chrbta & Zadok Úľavu od Bolesti

Hodnotenie produktu:
€ 27.27

Suma
Skladom

[Tlak & Bolesti Úľavu od Dlhšom Sedení] : Sedens 500 je vaše základné riešenie pre úľavu od bolesti spôsobené dlhšom sedení na vozíku, mobility a pomôcky, kancelárske stoličky, auto & truck sedadlo vodiča.Striedavý vzduchu buniek šíriť hmotnosti, poskytuje maximálny komfort a zároveň znížiť tlak na kostrč / kostrč. [Batériový Čerpadla] Nabíjateľná výkonné batérie poskytuje až 12 hodín prevádzky, aby vaše cestovanie ľahko & pohodlné, celý deň na ktoré sa vzťahuje.Kompaktná veľkosť čerpadla s puzdro umožňuje, aby ste si ho vziať všade, kde potrebujete, s pokoj. [Dual Terapia & Prispôsobiteľné Pevnosť] Systém môže pracovať v 2 režimoch uspokojiť individuálne potreby.Striedavý režim pre tlak prerozdeľovania a statický režim pre všeobecné použitie.Variabilné nastavenie tlaku na základe vašej hmotnosti a osobných preferencií. [Bezpečnosť a Maximálny Komfort] Vizuálne a zvukové výstražné signály z nízky tlak a nízky stav batérie zvýšenie bezpečnosti. 4-way stretch kryt je tekutina odolnosť, nízky šmykovej sily, pary priepustná chrániť pokožku pred trenie a vlhkosti.Hmotnosť Kapacita : 260 libier.Rozmer : 17"(L)x17"(W)x4"(H). [Apex Lekárske Záruka] 1 rok záruka na vankúš a čerpadla.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.