• Nové
JOYIN Diaľkové Ovládanie Brať na Seba Požiaru Truck & Policajné Auto so zabudovaným Svetlá a Zvuky a Vŕtanie pre Deti KMEŇOVÝCH Montáž Vozidla Hračka Mesto Kolekcie Darček.

JOYIN Diaľkové Ovládanie Brať na Seba Požiaru Truck & Policajné Auto so zabudovaným Svetlá a Zvuky a Vŕtanie pre Deti

Hodnotenie produktu:
€ 9.45

Suma
Skladom

KOMPLEXNÝ SÚBOR.Naše Pohotovostné záchranné vozidlo sada obsahuje 1 motorový vrták, 1 zásuvka kľúč, 2 diaľkové ovládanie, 2 nákladné autá (Fire Truck a Policajné Vozidlo), a 2 figúrky. "AA" batérie nie sú súčasťou.REÁLNE FUNKCIE.Každú hračku, naše dieťa je vozidlo hračka sada obsahuje viacero funkcií.Farebné a oslňujúci vstavané osvetlenie a zvuky sirény, aby tieto vozidlá vyzerajú rovnako ako skutočná vec!S výstavbou nástroje zahrnuté, vaše deti budú tešiť stavebné nákladné vozidlo sami!To je ideálny pre zvýšenie vášho dieťaťa kognitívneho rozvoja, ruka-oko koordinácie a motoriky!.NEKONEČNÚ ZÁBAVU.Táto budova blok truck poskytuje zábavy a zábavy pre vaše deti!Je to tiež ideálny darček pre dovolenku hračky, školské cenu v triede, deti inteligentné vzdelávania hračky, oslavy narodenín, a ďalšie!.PRÉMIA KVALITY A BEZPEČNOSTI.Dieťa v bezpečí : non-jedovaté, non-BPA a bezolovnaté odolného ABS plastu.Nie sú tam žiadne ostré hrany alebo rohy, ktoré môžu bolieť vaše dieťa.Stretnúť NÁS hračka štandard.Bezpečnosť test schválený.SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKOV.Poskytuje 100% spokojnosť zážitok je našou hlavnou prioritou pre našich zákazníkov.Neváhajte nám správu cez "kontaktujte predajcov" ak sa výrobky nespĺňajú vaše očakávania.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.