• Nové
Voskovanie Auta pre Ženy, Vosk Teplejšie s 4 Balenia Tvrdý Voskový Fazuľa Bezbolestné Odstránenie Chĺpkov Súprava s 10 Aplikátor Vosku Palice, Doma Voskovanie Auta na Obočie,Podpazušie, Bikiny, Brazílsky

Voskovanie Auta pre Ženy, Vosk Teplejšie s 4 Balenia Tvrdý Voskový Fazuľa Bezbolestné Odstránenie Chĺpkov Súprava s

Hodnotenie produktu:
€ 6.99

Suma
Skladom

【Ušetriť Čas a Peniaze] vyzýva – Oxycute tvrdý voskový auta prichádza so všetkým, čo raz.Dodáva sa s Voskom Teplejšie (1 jednotka), 4 balenia tvrdý voskový fazuľa (3.5 oz/za), Muti-funkcia Špachtle (10 kusov), manuál.Môžete dokončiť viac ľahká úloha, ako obočie, pery, bikiny, nohy, armpt na vlastnú päsť.Uložiť o 6-50 dolárov pre voskovanie každý čas.Lacnejšie, pohodlnejšie a ochrany osobných údajov. 【Prírodné Vyrobené Voskové Korálky] vyzýva – Podávaný s voňavé Harmančekový esenciálny olej, Aloe, Ruža, levanduľa.neškodné a nie je potrebné Vopred vosk vody, alebo Po-voskový Olej.opustí oblasť hladké rýchlo odstránenie oboch hrubé vlasy, hladšie aplikácie minimalizovať podráždenie.Veľmi čisté a pohodlné používanie.Naše vosk je nízky bod topenia tiež znamená, že je účinné bez bolestne hot temp. 【Neškodné a Vhodné] vyzýva – na Rozdiel od niektorých iných, nie je potrebné sprej akéhokoľvek oleja alebo vody na pokožke.Naše voskové korálky je vyrobený s tea tree olej, olej pomáha udržať vosk len na vrchole vašej pokožky a jednoduché odstránenie.Vzorec tiež pomôcť v pohode a hydratáciu pokožky ak chcete zredukovať efekt červených, ktoré sa môžu vyskytnúť po voskovanie, poskytujú Kúpele-úroveň odbornej voskovanie liečbe doma. 【Odolné Elektrické Vosk Teplejšie] vyzýva - Vosk stroj je vyrobený zo 100% medené drôty a rozšírené odolný ABS tepla asistent materiálu.vosk ohrievač bráni prehriatiu automatické vypnutie funkcia.Vosk ohrievač ohrieva rýchlo a ľahko.Vymeniteľné banku pre jednoduché čistenie.Voskovanie teplejšie je schopný kúrenie tvrdý vosk, vosk korálky, vosk blok, mäkký vosk, reprodukovaná vosku, atď. 【24 Hodín Pre Vás] vyzýva - Ak sa vám nepáči, Oxycute vosk sada pre odstránenie chĺpkov, alebo máte nejaké problémy s ňou, prosím, neváhajte nás kontaktovať zaslaním správy na , ponúkame 90 dní vrátiť a 24-mesačná záruka.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.