• Nové
GOGOCARBON Palivovej Nádrže Kryt Spp pre Subaru WRX STI 2015 2017 2018 2019 2020 2021 Suchý uhličitý Vonkajšia Výbava Exteriér som Ľahký, Silný, UV-Odolný Jasné Povlak Aktualizované Vzhľad

GOGOCARBON Palivovej Nádrže Kryt Spp pre Subaru WRX STI 2015 2017 2018 2019 2020 2021 Suchý uhličitý Vonkajšia

Hodnotenie produktu:
€ 30.10

Suma
Skladom

✶ ???????????????????????? ???????????? ???????????????????? ???????? ???????????????? ???????????? : Tento suchý uhlíkových vlákien WRX STI kryt je práve to, čo potrebujete, aby sa vaša jazda chladiča, viac agresívny vzhľad!Vieme, že budete milovať sa. ✶ ???????????????? ???????????????????????????????????????????????? : Získanie tejto výbava nainštalovaný nebude trvať viac ako 5 min.Je to jednoduché inštaláciu DIY, že nepotrebuje nástroje na vykonávanie takže je ľahké upgrade, aj keď nie ste mechanik.Zvýšiť vaše vozidlá vyzerá s týmto kryt spp.Inštalácia na vrchole OEM.Prosím, čistú inštaláciu oblasti dobre a nechajte klávesnicu vyschnúť pred inštaláciou.Peel dvakrát strane lepidlo pásky (za predpokladu), a vložiť viac.Odbornú inštaláciu odporúča sa. ✶???????????????????????????????????? ???????? ???????????? ???????????????????????????? ???????????????????????????????????????? : Pridali sme UV-Odolné jasné, povlak na tento kryt, aby sa zabránilo farby nevyblednú.To bude stáť až do najdrsnejších počasie a stále vyzerať ako nový. ✶ ???????????????????????????? ???????????? ???????????????? ???????????????? : Sme vám nič, ale najlepšie.Karbónové obloženie je silný, ľahký a ultra-tenký. ✶ ???????????? ???????????????????????????????????? : Naše Suché Uhlíkových Vlákien výbava je určený pre vynikajúcu priľnavosť na Subaru WRX/WRX STI modely.Potvrďte prosím, vášho auta, model a rok pred nákupom.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.