• Nové
Galaxy Projektor,Star Projektor Nočné Svetlo pre Izba Decor & Moon Nočné Svetlo Projektora s Časovač/Také Jednoduché použitie s ovládaním a Bluetooth,Cool Hviezdne Svetlo Projektora na Dospelí/Deti

Galaxy Projektor,Star Projektor Nočné Svetlo pre Izba Decor & Moon Nočné Svetlo Projektora s Časovač/Také Jednoduché

Hodnotenie produktu:
€ 21.00

Suma
Skladom

【Galaxy Noc Svetelné Efekty] vyzýva nočné svetlo projektora osvetľuje celú miestnosť s mesiacom, hmloviny, hviezdy vytvoriť galaxy, fantastické a romantickú atmosféru.Mesiac, cloud a hviezdy svetlo môžu byť zobrazené jednotlivo alebo zmiešané.Farebné hviezdnej oblohe dosiahnuť zmysel pre fyzické a duševné relaxačný účinok, prináša dobrú náladu a pomáhajú zaspať lepšie. 【Pripojenie Bluetooth a USB Dual Play] vyzýva Ho vstavaný bluetooth hudby reproduktor a USB slot možnosť prehrávať hudbu z telefónu alebo USB karty.A čo viac, môže hrať biely šum pripojením telefónu, aby vaše dieťa, aby sa lepšie spať.Trvá niekoľko sekúnd, ak chcete spárovať s telefónom.Galaxy projektor neustále poraziť a zmeňte farby s rytmu hudby budete hrať.Nočné svetlo projektor je vhodný pre strany, revitalizovať vašom pracovisku, alebo ľahká romantická večera pre páry. 【Jednoduché Diaľkové Ovládanie] vyzýva diaľkového ovládania je veľmi vhodný pre deti a dospelých.Operačný obe tlačidlá na galaxy projektor sám a diaľkové ovládanie.Ľahko diaľkové ovládanie prehrávania hudby, LED farby pozadia, Hviezdna/Galaxy, nastavenie jasu, cloud zmena rýchlosti, a voľne zapnutie/vypnutie žiarovky alebo hudbu. 【Ideálny Darček za Rodina a Deti] vyzýva rôznych sky ľahké zmeny farieb a hviezdne nebo stimulovať kreativitu a fantáziu detí.Veľké expozície rozsah nočné svetlo, ktoré môžete ľahko stretnúť Spálňa, herňa, Domáce Kino, Tanec/Strán/Narodeniny/DJ Bar/Karaoke/Festival/Svadba/Show/Klubu. 【Automatické Ovládanie Časovač Nastavenie& Multi-Napájací zdroj] vyzýva Ho vstavané 1 H/2 H auto-off timer, efektívne riadenie energie spotrebúvajú a nebojte sa o zabudnúť ani na vypnutie nočné svetlo.Automaticky vypne po načasovanie nastavenie.Táto hviezda nočné svetlo môže byť použitý s rôznymi USB portov, napríklad počítač, napájací banky, atď. 3 v 1 Galaxy Projektor.Hviezda projektor nočné svetlo pre izba decor & moon nočné svetlo projektora.Zadarmo zmes 4 farby(r-g-b-w), plus hviezdy, mesiac a hmloviny môžu byť kombinované rôzne svetelné efekty,tam je vždy jeden sa vám páči!.Miesto hviezdy projektor v spálni, upraviť na príslušnú jas a nastaviť ho tak, aby sa automaticky vypol, potom môžete zaspať sprevádzané marieli pod galaxie!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.