• Nové
XIFAN Premium Texas Štátnej Vlajky 3x5 Vonkajšie, s Vyšívané Hviezdy/Šité Pruhy/4 Steh Lemovanie, Ťažkých 210D Nylon Najsilnejší Najdlhšie Trvajúce - Živé Nepremokavé Tlač

XIFAN Premium Texas Štátnej Vlajky 3x5 Vonkajšie, s Vyšívané Hviezdy/Šité Pruhy/4 Steh Lemovanie, Ťažkých 210D Nylon

Hodnotenie produktu:
€ 5.95

Suma
Skladom

【Deluxe Materiál] vyzýva Našich 3x5 Texas Štátnej vlajky konštruované s heavyweight materiálu 210 D nylon odolávať poveternostným vplyvom (dážď, sneh, slnko).Vybrané robustný materiál predĺžiť životnosť vlajky tým, nepremokavé, odolnosť voči vyblednutiu, UV ochrana, rýchlo suchý. 【Kvalitné Remeselné] vyzýva Ťažkých plátno vyrobené hlavičky s naozaj vyrobené z mosadze hrdzu dôkaz osadené priechodkami môže byť dosť silný, aby odolné vlajky.Štyri riadky, šitie na hlavičku a lietať hem sa zabránilo rozstrapkaniu a trhaniu. 【Vynikajúci Vzhľad] vyzýva Husté, bohaté vyšívané hviezdy a dvakrát prešité šité pruhy, aby sa tento príznak, svetlé živé tradičné farby attacts pozornosť ľudí a všetci budú cítiť hlboko vo vnútri duše štátu. 【Musíte mať Flag] vyzýva TX vlajka je ideálny symbol lietať a vynikajúci darček pre rodinu a priateľov.Môžete zobraziť svoju hrdosť a zároveň vyjadriť svoju lásku pre tento pristáť na stožiar alebo zavesiť na stenu pre oslavy doma, kancelária, cesty a vonku. 【100% Záruka] vyzýva stojíme za naše vlajky a skúste to najlepšie, aby kontrolné údaje o jednotlivých remesiel prísne a uistite sa, že dokonca aj vysokú kvalitu. "1 Rok Záruka - Bez Otázok" je ponúkaný pre vás.O Texas.Lone Star Štátu. "Len Texas mohol poraziť do legendaa skladbu, a turistickou atrakciou, a hlavný motion picture." - Rozmarín Kent. "Pre všetkých jeho obrovskú škálu priestor, klíma, a fyzický vzhľad, a pre všetky vnútorné roztržky, contentions, a strivings, Texas má tesný spojitosť azda silnejší ako akékoľvek iné časti Ameriky.Bohatí, chudobní, Pásu, perzského Zálivu, mesto, krajina, Texas je posadnutosť, riadne študovať, a vášnivý vlastníctve všetky Texans." - John Steinbeck. "Texas je zmes hodnoty a swagger" - Carl Sandburg.O Texas.Texas je štát v Južnej Centrálnej oblasti Spojených Štátov.Je to druhá najväčšia U. S. štátu, obe územia a obyvateľstva.Texas je známy ako "Lone Star Štátu" a je známy pre svoje BBQ, živá hudba, horúce teploty, a ďalšie.Lone Star Štátu.Texas je přezdíval "Lone Star Štátu" pre jeho bývalý štatút nezávislého republiky, a ako pripomienka štáty boja za nezávislosť z Mexika.V "Lone Star", možno nájsť na Texas štátnej vlajky a na Texas state seal.Pôvod Texass názov je z Caddo slovo táysha'zmysle priateľmi. "Len Texas mohol poraziť do legendaa skladbu, a turistickou atrakciou, a hlavný motion picture." - Rozmarín Kent"Pre všetkých jeho obrovskú škálu priestor, klíma, a fyzický vzhľad, a pre všetky vnútorné roztržky, contentions, a strivings, Texas má tesný spojitosť azda silnejší ako akékoľvek iné časti Ameriky.Bohatí, chudobní, Pásu, perzského Zálivu, mesto, krajina, Texas je posadnutosť, riadne študovať, a vášnivý vlastníctve všetky Texans." - John Steinbeck"Texas je zmes hodnoty a swagger" - Carl Sandburg.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.