• Nové
Veľké Veselé Vianoce Banner, 9,8 X 1.6 Nohy Vianoce Outdoor & Indoor Závesné Dekorácie,Vianočné Podpísať Dovolenku Stranou Dodávky Domova Pre Vonkajšie,Vnútorné,Dvor,Záhrada,Veranda,Trávnik

Veľké Veselé Vianoce Banner, 9,8 X 1.6 Nohy Vianoce Outdoor & Indoor Závesné Dekorácie,Vianočné Podpísať Dovolenku

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

⛄VEĽKÉ VESELÉ VIANOCE PRIHLÁSIŤ⛄Veľkosť : 9,8 x 1.6 nohy, dostatočne veľký pre vnútorné alebo vonkajšie použitie, ako visí na stene, terasa, výhľad do záhrady, garážové dvere, balkón. ⛄VYSOKO-KVALITNÝCH MATERIÁLOV⛄ Používajú vysoko kvalitné a odolné Oxford tkaniny, s jasnými vzory, vodeodolný, ľahký, trvanlivý a je opakovane použiteľný. ⛇JEDNODUCHÉ POUŽITIE⛇ Vianočné banner má mosadz osadené priechodkami na všetkých štyroch rohoch.Sme vybavený 2,5 m (8.2 nohy) páse s nástrojmi, ktorý môže byť stanovená na štyri rohy na jednoduché zavesenie.Môže byť zavesený priamo na steny, garážové brány, balkóny, medzi stromy, ploty, alebo použiť ako foto pozadia a iné špeciálne príležitosti. ⛇KRÁSNE VIANOČNÉ OZDOBY⛇Použiť tento "Veselé Vianoce" banner, aby oslávili Vianoce so svojimi blízkymi a priateľmi.Je veľmi vhodné na Vianoce dovolenku strany, domáce dekorácie, kancelárska dekorácie, výzdoba školy, prázdninový dekorácie alebo každú príležitosť počas Vianoc. ⛄PO-PREDAJNÝ SERVIS⛄V poradí pre vás mať príjemný zážitok na Vianoce, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa produktu, môžete nás kedykoľvek kontaktujte. -Tento veľký Veselé Vianoce logo Veľkosť : 9,8 x 1.6 nohy, ktorá je dostatočne veľká.VYSOKO KVALITNÉ MATERIALSUse vysoko kvalitné a odolné Oxford tkaniny, s jasnými vzory, vodeodolný, ľahký, trvanlivý a je opakovane použiteľný.JEDNODUCHÉ POUŽITIE Vianočné banner má mosadz osadené priechodkami na všetkých štyroch rohoch.jednoduché zavesenie.KRÁSNE VIANOČNÉ OZDOBY Použiť tento "Veselé Vianoce" banner dekorácia každej príležitosti, Vianoce.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.