• Nové
BonyTek 2 Pack Hliníkovej Zliatiny Vlajka Pól Krúžky, 360 Stupňové Otáčanie Stožiar Vlajky Montážne Krúžky Spinning Vlajka Pól Súpravy s Karabína pre 0.75-1.00 Palcový Priemer Stožiar (Φ 1 palec, Striebro)

BonyTek 2 Pack Hliníkovej Zliatiny Vlajka Pól Krúžky, 360 Stupňové Otáčanie Stožiar Vlajky Montážne Krúžky Spinning

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

360 Stupňov Zadarmo Rotujúce Montážne Krúžky : Montážne Krúžky majú Rotujúce Anti-zábal Krúžok, umožňuje Vlajky Lietať Voľne v Smere Vetra, a Bráni Vlajku z Obalu Okolo Stožiar.Vysoko Kvalitnej Hliníkovej Zliatiny a Karabína Dizajn : Ľahký, Odolný, Bez Hrdze, Č Flading, Žiadne Deformácie, Žiadne Trhliny.Môžu sa Prispôsobiť na Rôzne zložitých Prostredí. 2 Pack Montážne Krúžky a 2 Ks Karabín s Darčeka pre Vás.S Nastaviteľnou Skrutkou, Špeciálne Navrhnutý pre 0.75-1.0 Palcový vonkajší Priemer Vlajky Stožiare.Poznámka : Viac Ako 1,0 Palca Vonkajším Priemerom Stožiar, nie je Možné Používať.Určené pre Vlajky s osadené priechodkami & Prichádza S Dvoma Karabínami : Závesné Karabína Medzi Stožiar Krúžok Diery a Vlajka Priechodka, pre Pripojenie Stožiar a Vlajky.Inštalácia Poznámka : Venujte Prosím Pozornosť Na Inštaláciu Smer.Dbajte na to, aby inštalácie, ako je popísané na obrázku.Aby sa Zabránilo visí pracky, ktoré ovplyvňujú krúžky 360 stupňov otáčanie.Veľkosť : Φ 1 cm | Farba : strieborná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.