• Nové
Anley Dve Polohy Pólu Vlajku Držiteľ | Upevnenie na Stenu s Hardwares - Vyrobené z liatiny - Silné a Hrdzu Zadarmo Potiahnuté - 1 Vnútorný Priemer (Biela)

Anley Dve Polohy Pólu Vlajku Držiteľ | Upevnenie na Stenu s Hardwares - Vyrobené z liatiny - Silné a Hrdzu Zadarmo

Hodnotenie produktu:
€ 5.23

Suma
Skladom

ŤAŽKÁ DRŽIAK - To ANLEY stožiar konzola je vyrobená z odolného liatiny a dobre maľoval v bielej farbe.To je testovaný tak, aby boli extra vetru odolné a navždy hrdzu zadarmo!.DUAL-POLOHA - môžete buď fly svoju vlajku vodorovne v pravom uhle do vášho domu, alebo letieť na vzostupný uhol.Na oboch uhol, vlajku bude vyzerať majestátne namontované!.MULTI POUŽIŤ FUNKCIU - držiak môže byť namontovaný kdekoľvek s pevnej polohe.Môže byť inštalovaný na vašej stene, svoj dvor, svoj strechu, alebo dokonca vaše vozidlo.ŠPECIFIKÁCIE - vnútorný priemer je 1 palec.To sa hodí akýkoľvek príznak stĺp, ktorý je 1 palec alebo menej.Dodáva sa s štyri skrutky na okamžitú inštaláciu. ✔ ZÁRUKA - stojíme za naše výrobky!Všetky položky predávané ANLEY prísť s 3-MESAČNÚ výmenu záruky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.