• Nové
CCINEE Vianoce na Dvore sa Prihlásiť,Santa Claus, Vianočné Trávnik na Dvore Podpísať s Vkladom na Dovolenku Vonkajšie Dekorácie,Pack 7

CCINEE Vianoce na Dvore sa Prihlásiť,Santa Claus, Vianočné Trávnik na Dvore Podpísať s Vkladom na Dovolenku Vonkajšie

Hodnotenie produktu:
€ 4.90

Suma
Skladom

Materiál : Vianočné dvore značky sú vyrobené z nepremokavých zvlnené karty,pevné a odolné, pre opakované použitie.Value Pack : 7pcs dvore znamení sú zahrnuté,prichádza s 14pcs plastové stĺpiky a dostatočné jasné, gumové krúžky pre jednoduchú installtion.A na dvore známky opatrenie cca 12 x 15 cm.Vianočné Tematikou Prevedeniach : vonkajšie znaky funkcia 7 vianočné vzory v žiarivé farby,ako napríklad santa claus,soby,ľadový medveď,strom,pančuchy a snehuliak atď.Jednoduchá Montáž : Stačí vložiť zahrnuté plastové tyčinky do vlnitého značky a potom miesto dvore prihláste sa váš trávnik,na záhrade alebo na dvore.Vianočné Vonkajšie Dekorácie : Tie dvore stávky sú ideálne mimo dekoroch pre Xmas party a santa party.Slávnostné okrem vaše domáce dekorácie a party dodávky.FUNKCIE, Čo sa dostanete? 8 balenia dvore príznaky,14pcs plastové stĺpiky a gumové krúžky.Prihlásenie súpravy sú ideálne pre krytie všetko, čo potrebujete na vonkajšie dekorácie.Prečo si vybrať nás?Vyrobené s premium zvlnené karta papier,nepremokavé,odolné a trvanlivé.To môže vydržať vo vetre a snehu. 8 rôzne Vianočné tematikou vzory sú zahrnuté,ako napríklad santa claus,soby,ľadový medveď,strom,osadenie a listy, atď.Prichádza s vkladmi a gumový krúžok,je to jednoduché na inštaláciu dvore známky.Ako používať?Krok 1 : Pripravte si všetky príslušenstva.Krok 2 : Vloženie zahrnuté stĺpiky, do vlnitého kartónu.Krok 3 : Oprava prihláste sa a podiel pevne s gumovým krúžkom.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.