• Nové
ISULIFE 8PCS Vianočné Dvore Známky s Vkladmi, Vonkajšie Vianočné Ozdoby na Dvore, Trávnatá Záhrada a Holiday Party Dekor.

ISULIFE 8PCS Vianočné Dvore Známky s Vkladmi, Vonkajšie Vianočné Ozdoby na Dvore, Trávnatá Záhrada a Holiday Party

Hodnotenie produktu:
€ 14.38

Suma
Skladom

ISULIFE 2021 Chrsitmas Dekorácie : .Pridať jedinečný nádych vašej Vianočné ozdoby.Naše 2021 nový navrhnutý dvore príznaky majú 7 rôznych roztomilý vzory, ktoré zahŕňajú sobov, trpaslíci, Santa, elf, penguin, medveď a veverička.Sú rozhodne oko-lov s exquise vzhľad a dokonalá na Vianoce trávnik dekorácie.Ideálna Veľkosť : balíček obsahuje 8 ks veľká veľkosť známky.Sú väčšie, potom ostatní výrobcovia, whitch je cca. 12.5" v priemere.Že aby sa to viac nápadný.Fade & Odolná proti Poveternostným vplyvom : Naše výrobky používať laserové, farebná tlač technológia a povrch lamino liečby.To robí farby živšie a vzory viac jasné.Tiež je vodotesné a odolné voči blednutiu.Vysoká Kvalita Materiál : Tieto dvore značky sú vyrobené z veľmi silnej lepenky, plastových a mať pevnú geometrickú konštrukciu.To je ťažko ohýbať.Nemusíte sa báť vôbec, že sa rozpadne a vyhodiť preč.Sklenené Vlákna Vkladu : Každý kus z týchto dvore znamení prichádza s 2 sklenené vlákna, stĺpiky.Sklenené vlákna, je vysoká tvrdosť materiálu, môžete ľahko vložiť vklad do vlnitého plastové flauty lodenice, prihláste sa a zaistite ich do zeme.Zdobia záhrady a chodník s týmito vianočné známky pridať slávnostnú atmosféru.Živé Prázdninové Santa Claus, Elf, a Škriatkovia a pod.na dvore ozdoby sú ideálne outdoor Dovolenku alebo Vianočné dekorácie.Obaja dospelí a deti budú milovať túto party dodávky.Zobrazenie v prednej dvore vášho domova alebo strana miesto!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.