• Nové
SUNBREATH Uhlíkových Vlákien Auto Volant Klaksón Kryt Rámu Nálepky, Interiérové Doplnky, Dekorácie Kompatibilný s 2021 2020 2019 2018 2017 2015 2014 Jeep Grand Cherokee 1PCS Červená

SUNBREATH Uhlíkových Vlákien Auto Volant Klaksón Kryt Rámu Nálepky, Interiérové Doplnky, Dekorácie Kompatibilný s 2021

Hodnotenie produktu:
€ 3.49

Suma
Skladom

Ideálny Obutie : Dizajn podľa pôvodného modelu auta, ktorý dokonale ladí s pôvodnému modelu auta.Materiál : Vyrobené z vysoko kvalitných uhlíkových vlákien, povrch je hladký a riadky sú jasné.Robustné a odolné, nie je ľahké hrdze alebo lúpať, nie je problém po rokoch používania.Auto Úprava : Auto styling interiérové doplnky môžete upgradovať váš vnútorný vzhľad, poskytnúť high-end a módny štýl dekorácie pre vaše auto, zmena riadnym interiérový dizajn, pridať jedinečné farby, a aby vaše auto vyzerať nové.Ochrana : môže vzťahovať aj na existujúce škrabance a ochranu interiéru vozidla z nechty a kľúče.Zabrániť auto škrabancov a opotrebenia a chrániť vaše auto diely.Ochrana : môže vzťahovať aj na existujúce škrabance a ochranu interiéru vozidla z nechty a kľúče.Zabrániť auto škrabancov a opotrebenia a chrániť vaše auto diely.Upgrade vzhľad vášho interiéru vozidla poskytnúť jedinečné a oko-lov úprava štýlu.Chrániť vaše autá originálne diely od škrabancov a opotrebenia.Vyrobené z uhlíkových vlákien, tuhé a pevné, nie je ľahké spadnúť a rozbiť.Utrite polohu inštalácie s uterákom.Zúčastniť sa na produkt a potvrdí umiestnenie inštalácie.Odtrhnite ochranná fólia obojstranné pásky na zadnej strane výrobku a držať ho do správnej polohy.Pevne stlačte na chvíľu, potom to je vložený do uistite sa, že nie je tam žiadny vzduch medzi dekoratívne nálepky a lepenie poloha. (Odporúča sa, aby umývanie auta do 24 hodín). 1.Skontrolujte prosím, opatrní vášho Auta, Model a Rok pred vašej objednávky. 2.Snažte sa nevystavujte slnku a umývanie auta do 24 hodín. 3.Vzhľadom na iné monitory a rôzne svetelné, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Materiál : Uhlíková fiber Installation miesto:Volant Klaksón Kryt Rámu Sticker Color : Red Package obsah : 1pcs/set.Funkcia : Upgrade vzhľad vášho interiéru vozidla poskytnúť jedinečné a oko-lov úprava štýlu.Chrániť vaše autá originálne diely od škrabancov a opotrebenia.Vyrobené z uhlíkových vlákien, tuhé a pevné, nie je ľahké spadnúť a rozbiť.Spôsob inštalácie : Utrite polohu inštalácie s uterákom.Zúčastniť sa na produkt a potvrdí umiestnenie inštalácie.Odtrhnite ochranná fólia obojstranné pásky na zadnej strane výrobku a držať ho do správnej polohy.Pevne stlačte na chvíľu, potom to je vložený do uistite sa, že nie je tam žiadny vzduch medzi dekoratívne nálepky a lepenie poloha. (Odporúča sa, aby umývanie auta do 24 hodín).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.