• Nové
Líder Príslušenstvo Riešenie Farbené Nepremokavé Trailerable Člna Runabout Kryt Nosenie V-Trup Tri-Trup Rybárske Ski Pro-Štýl Basy Lode, V Plnej Veľkosti

Líder Príslušenstvo Riešenie Farbené Nepremokavé Trailerable Člna Runabout Kryt Nosenie V-Trup Tri-Trup Rybárske Ski

Hodnotenie produktu:
€ 23.79

Suma
Skladom

[TIPY] Presun nahor na ďalšiu veľkosť, ak vaše meranie padá na maximálnu dĺžku.Iba Model C má výrez pre dizajn outboards.Model/B/D/E/F/G/H pre obe outboards a inboards. [INOVOVANÝ MATERIÁL] Vyrobené dlhodobé riešenie-farbené textílie s dvojitý PU povlak, vysoká stálosť farieb poskytuje maximálnu počasie a poškodenie ochranu. [PROFESIONÁLNY DIZAJN] Dvojité stitched švov s popruhy vystužené znížiť vody vstupom z šitie.Doplnkové ochranné posily na zadných rohoch, stredný a predný dáva extra ochranu kľúčových častí.Reflexným pruhom poskytuje extra viditeľnosť a bezpečnosť. [ĽAHKO ovládateľný] Elastická šnúra v dolnom leme dáva tesný zapadajú.Rýchle uvoľnenie na opasky a popruh systém zabezpečuje jednoduchú montáž.Ideálny pre obe trailering a skladovanie.Zadarmo oka skladovanie taška zahrnuté. [NAKUPOVAŤ S ISTOTOU] Zákazníkov priateľský 2-ročná záruka.Akékoľvek otázky, prosím, kontaktujte nás kedykoľvek.Na zlepšenie nepremokavé účinnosť a predĺžiť životnosť krytie, je to veľmi odporúčame používať podpora pólov, aby sa zabránilo združovania z vody, v strede krytu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.