• Nové
UXUNBlue Marine Grade Trailerable Loď Kryt Obchodné 210D, nízka Hmotnosť Hodí V-Trup Tri-Trup Runabouts a Basy Člny, Príslušenstvo 17-19ft | 20-22ft

UXUNBlue Marine Grade Trailerable Loď Kryt Obchodné 210D, nízka Hmotnosť Hodí V-Trup Tri-Trup Runabouts a Basy Člny,

Hodnotenie produktu:
€ 14.00

Suma
Skladom

Trailerable loď kryt chráni V-trup runabout člny (17-19 ft dlho, až 96 cm) od vonkajšie prvky pri skladovaní alebo preprave s ľahký dizajn priateľský.Vyrobené z 210 D Oxford Tkanina s poplastovanie PVC, ktorá je určená pre extra dlhú životnosť a all-počasie ochrany, nezmrští alebo úsek, zabezpečiť dlhodobé bezpečné uchytenie.Jednoduché Kravatu a Uvoľnené, Vrátane nastaviteľné popruhy s quick-release opasky a elastická šnúra prišitý celý spodný lem poskytuje tesné a vlastné zapadajú.Určené pre dlhodobé skladovanie, kotvenie a diaľnice, cesty, pomáha udržiavať ju chránené proti prachu, nečistôt, a iné vonkajšie prvky.Poskytovať podľa UXUNBlue obmedzené jeden rok záruky; opatrenia L276" x W116" x H30".Prísť s trvanlivé skladovanie taška drží kryt a popruhy v upratané mieste.UXUNBlue Loď Kryt z morských triedy polyester plátno s dvojitý PU Povlak.Tento ťažkých loď pokrytie hodí V-Trup, Tri-Trup, Runabout s 2,5 m vietor pracka, Nastaviteľné popruhy s quick-release opasky a elastická šnúra prišitý celý spodný lem poskytuje tesné a Vlastné Zapadajú.Celá loď kryt je vyrobený z presnosťou na dve nite na šitie, absolútne dostatočne pevné a tuhé vo švíkoch.Určené pre dlhodobé skladovanie, kotvenie a diaľnice, cesty.Plátno skladovanie taška drží kryt a popruhy v upratané mieste, keď nie v použitie.VEĽKOSŤ A TYP : Model - Dĺžka : 14'-16' Lúča šírka : až 114" (90") (Nosenie V-trup runabouts (outboards a I/O) a hliníka basy lode s šírka lúča až 114") Model B - Dĺžka : 16'-18' Lúča šírka : až 118" (94") (Fit ryby a lyžiarske lode a pro-štýl basy lode s šírka lúča až 118") Model C - Dĺžka : 17'-19' šírka Lúča : až 118" (96") (Nosenie V-trup runabouts (outboards a I/O) s šírka lúča až 118") Model D - Dĺžka : 20'-22' Lúča šírka : až 102" (100") (Nosenie V-trup runabouts (outboards a I/O) s šírka lúča až 102") s cieľom vybrať správnu veľkosť kryt, musíte merať svoju loď po prvé! 1. Opatrenie stredovú čiaru dĺžky.(Rovno merania z luku na zadku, nie zahŕňa motora, uistite sa, že patrí tolerancia pre nadmerné luk železničnej výšok, trolling motory, rebríky, a zárubňa platformy a pod., nepoužívajte na meranie nahor a cez čelné sklo) 2. Opatrenie šírka lúča.(Rovno merania pre čo najväčšiu vzdialenosť celej lodi, ploché čiaru zo strany na stranu v najširšom mieste na trupe.NIE opatrenie nahor a cez sklo). 3. Skontrolujte veľkosť grafu, vyberte si najlepšiu veľkosť uzavreté do vašej lode lengt a šírka lúča.Presun nahor na ďalšiu veľkosť, ak vaše meranie padá na maximálnu dĺžku.ODPORÚČANIE : Keď príde na NEPREMOKAVÉ, uistite sa, že používate Loď Kryt Podporu predĺžiť životnosť vašej lode kryt zabraňuje vody zo spojenia na vrchole.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.