• Nové
Ogrmar Ťažkých Trailerable Nepremokavé Loď Kryt s 2 Air Vent Marine Grade Polyester Loď Pokrytie Hodí V-Trup,Rybársky Čln,Tri-Trup, Bass Lode,Pro-Style Kryt (17-19ft, Šedá)

Ogrmar Ťažkých Trailerable Nepremokavé Loď Kryt s 2 Air Vent Marine Grade Polyester Loď Pokrytie Hodí V-Trup,Rybársky

Hodnotenie produktu:
€ 26.25

Suma
Skladom

????【Ťažkých Loď Kryt] vyzýva Vyrobené z odolného marine grade polyester plátno s 600 D PVC povlak nepremokavé ☔, odolná proti UV žiareniu ☀ & Air Vent dizajn.Hodí loď dĺžke až 17ft-19ft a šírka lúča až 96in nájdete na loď kryt veľkosti grafu nájsť správnu veľkosť, aby sa zmestili vaše loď. ????【Jednoduchá Inštalácia & Storage] vyzýva Nastaviteľný uťahovací popruh systém zabezpečuje jednoduchú montáž a rýchle uvoľnenie a kryt je ideálny ako pre dlhodobé skladovanie, kotvenie a trailering. ????【Plnú Ochranu] vyzýva Loď kryt s vysokou kvalitou, aby sa vaša loď chránené od drsné počasie po celý rok,To nie je ľahké trhanie, vyblednutiu, zvlhčovanie a studené praskanie, elastická šnúra šité v okolí dolný lem pre bezpečné a pohodlné nosenie poskytovať skvelé plnú ochranu pre lode. ????【Air Vent] vyzýva k Dispozícii sú 2 air vent na povrchu lode kryt, ktorý môže pomôcť cirkuláciu vzduchu v lodi.Je veľmi ideálny pre Rybárske Lode, V-Trup, TRI-Trup, Pro-Štýl, Runabout, Bass Loď. ????【Package Zahrnuté] vyzýva 5x nastaviteľné popruhy,1x úložný vak,1x vodotesný loď kryt (Dĺžka : do 17ft-19ft Lúča šírka : až 114 v).Ogrmar 600 D heavy-duty Loď Kryt je najlepšou voľbou pre vašu V-Trup, TRI-Trup, Pro-Štýl, Rybársky Čln, Bass Loď, to dlhú životnosť a ochranu proti poveternostným vplyvom, aby sa zabránilo váš čln z vody, snehu, prachu a pod.Nastaviteľné popruhy pre jednoduchú inštaláciu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.