• Nové
Orgrimmar 600D Loď Kryt Ťažkých Nepremokavé Trailerable Loď Kryt s 2 Vetracie Otvory sa Hodí V-Trup,Tri-Trup,Rybársky Čln,Bass Lode,Pro-Štýl,Runabout

Orgrimmar 600D Loď Kryt Ťažkých Nepremokavé Trailerable Loď Kryt s 2 Vetracie Otvory sa Hodí V-Trup,Tri-Trup,Rybársky

Hodnotenie produktu:
€ 24.50

Suma
Skladom

Vysoká Vodotesný Materiál : Vyrobené z 600 D marine-triedy tkané polycanvas materiálu, PVC záterom, vodotesná a odolná proti UV žiareniu.Tento ťažkých loď krytu ochráni váš čln z vody, snehu, prachu a pod.Univerzálny Čln Pokrytie : Hodí V-Trup, Tri-Trup, rybársky čln, bass lode, pro-štýl, runabout dĺžke až to17ft-19ft a šírka lúča až 96.Nájdete loď kryt popis nájsť správnu veľkosť, aby sa zmestili vaše loď.Dvojité Šitie & Nepremokavé pásky : Dvojité šitie poskytuje väčšiu odolnosť a bude chrániť vaše kryt z kopírovania a konvertovania.Nepremokavé pásky pridaný do interiéru šitie robí čln udržiavať lepšie nepremokavé výkon.Podlomili Popruhy & Elastický Lem : Pracka a popruh systém pre jednoduchú inštaláciu a priliehavé nasadenie.Elastická šnúra šité v okolí dolný lem pre bezpečné a pohodlné nosenie poskytovať skvelé plnú ochranu pre lode.Balenie Obsahuje : 1 x nepremokavé loď kryt, 5 x nastaviteľné popruhy, 1 x skladovanie taška na pohodlné prepravu a ochranu, keď nie je v prevádzke. (Merania : Dĺžka až 17ft-19ft, šírka lúča : až 96.).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.