• Nové
NEXCOVER Loď Kryt Podporu Pól - ABS Podporu Pól na Lodi Kryt (1 Ks), 6-Stupňové Rozšírenie Nastaviteľné Podporu Pól Systému, Výška 12-54, Poliaci na Lodi Kryt, Pontón Loď Kryt Tyče.

NEXCOVER Loď Kryt Podporu Pól - ABS Podporu Pól na Lodi Kryt (1 Ks), 6-Stupňové Rozšírenie Nastaviteľné Podporu Pól

Hodnotenie produktu:
€ 5.60

Suma
Skladom

【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva : 6 fáze rozšírenie nastaviteľná výška od 12" 54".5" priemer dome tvar spp distribuuje hmotnosť kryt a 9" priemer robustná základňa poskytuje extra stabilitu. 【Odolný ABS Materiál] vyzýva : Podpora pól vyrobené z tvrdý povrch ABS materiál a je určený pre dlhotrvajúci výkon. 【Hlavnú črtu] vyzýva : Rekvizity hore a podporuje loď kryt znížiť a zabrániť nečistôt a vody sa usadzujú. 【O Používaní] vyzýva : Podporuje všetky oblasti loď kryt. 【Spoľahlivý Zákaznícky Servis a Záruka] vyzýva : 12-mesačného starať-free záruka 60 dní peniaze späť zaručená.Všetky e-maily reagovať do 24 hodín.Jednoduchá inštalácia : 6 fáze rozšírenie nastaviteľná výška od 12" 54".5" priemer dome tvar spp distribuuje hmotnosť kryt a 9" priemer robustná základňa poskytuje extra stabilitu.Odolný Materiál : Podpora pól vyrobené z tvrdý povrch ABS materiál a je určený pre dlhotrvajúci výkon.Trailerable Loď Kryt Príslušenstvo : Podporuje loď kryt zabraňuje stojatej vody na lodi kryt.Zabrániť vody z združovania a nečistoty z akumulácie.Miesto inštalácie : Podporuje všetky oblasti loď kryt.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.