• Nové
MLONDHSU 3KS gumičky na Parochňu Hrany, Čipky Topenia Pásma, Edge, ktorým Pásma Nastaviteľné Parochňu Pásma pre Čipky Vpredu, Pohodlné Okraji Pásma

MLONDHSU 3KS gumičky na Parochňu Hrany, Čipky Topenia Pásma, Edge, ktorým Pásma Nastaviteľné Parochňu Pásma pre Čipky

Hodnotenie produktu:
€ 2.80

Suma
Skladom

3 KS okraji pásma v balení, rozmer 23 x 1,4 cm (58.5 x 3,5 cm), dlhé a široké, dostatočne fit väčšina ľudí.Položte hrany a podržte vlasov!Elastická parochňu kapela bude držať vaše vlasy pri inštalácii parochňu, aby dieťa vlasy, trhať vlasy linky.Jednoduché použitie.Nie je potrebné viazať uzly.Na velcr na oboch koncoch je nastaviteľné, pevnejšie a pevnejšie, a nebude uvoľnite.Pobyt na hlavu a pohodlné : elastické kapely je vyrobený z ultra-jemné polyesterové vlákno a vysoko elastická latex, ktorý môže byť natiahnuté dvakrát.Výborná elasticita umožňuje pobyt na hlavu a nebude sklzu off.Je to široké a pohodlné, spať s týmto elastické kapely a nemala žiadne bolesti v dopoludňajších hodinách.Veľkosť : 3 Count (Pack 1).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.