• Nové
YUMUYAN 6-Pack Čítanie Okuliare Modré Svetlo Blokovanie pre Ženy, Mužov, Ľahký Anti Eyestrain/Odlesky Počítač Čitateľov s Pružiny Závesov(1.5)

YUMUYAN 6-Pack Čítanie Okuliare Modré Svetlo Blokovanie pre Ženy, Mužov, Ľahký Anti Eyestrain/Odlesky Počítač Čitateľov

Hodnotenie produktu:
€ 5.94

Suma
Skladom

☀【Znížiť Eyestrain] vyzýva Dlhšom vystavení modré svetlo bude príčinou únavy očí, rozmazané videnie a bolesti hlavy.Všimnete si rozdiel, len pár dní, s našimi počítač okuliare.Okuliare budú blok najviac škodlivé modré svetlo z počítača, telefónu a TV.S čítanie 1.5 x. ☀【Pohodlné Nosenie] vyzýva Štýlové, pohodlné a ľahký rám, dať č stresu na nose zabezpečí pohodlie pre dlhú dobu.Nízke skreslenie farieb objektív je optimalizovaný tak, aby poskytuje perfektnú rovnováhu medzi ochranou očí a kvalitu zobrazenia. ☀【Klasické Unisex Dizajn s Nastaviteľné Pružiny Závesov] vyzýva Klasický dizajn s pružiny závesov nechať chrámy môžete otvoriť až 25° smerom von, vhodné pre všetky tvar tváre.Môžete chrániť vaše oči, zatiaľ čo hľadáte štýlový. ☀【Vysokej Kvality Balík] vyzýva Každého okuliare s jedným PU kožené baliace tašky, najlepšie ich ochranu pri prenášaní.A 6 pack s vysoko kvalitné tašky môže vám zdieľať ich rodiny alebo priateľov. ☀【Starať-free Službu] vyzýva veríme, že v našom produkte.Akýkoľvek problém s týmto výrobkom, prosím, kontaktujte nás.Budeme vždy tu riešiť vaše problémy.Nie je tam žiadne riziko pre vás vyskúšať!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.