• Nové
5 Pack Okuliare na Čítanie Kolo Rám Modré Svetlo Blokuje Okuliare Pružiny Závesov Čitateľov, pre Ženy a Mužov Štýlové Okuliare (1.75 x, 5 farby najrôznejších)

5 Pack Okuliare na Čítanie Kolo Rám Modré Svetlo Blokuje Okuliare Pružiny Závesov Čitateľov, pre Ženy a Mužov Štýlové

Hodnotenie produktu:
€ 5.25

Suma
Skladom

✔️SUPER OCEŇUJÚ BALENIA : Zingfocal 5 párov čítanie okuliare pre mužov a ženy, ktoré môžete umiestniť sada pohárov, kde budete musieť prečítať, ktorá je vhodná pre každodenné používanie. ✔️NASTAVITEĽNÉ PRUŽINY ZÁVESOV : Trvalé pružiny závesov poskytnúť viac pohodlné nosenie, keď je potrebné o širšiu tvár. ✔️JASNÉ A PRESNOSŤ : zväčšenie sily v šošovky sú presné, sú vyrobené z kvalitných a crystal clear materiál ľahko, aby ste mohli čítať malé texty a minútu detaily bez stresu, veľa dioptrie na výber. ✔️TRVANLIVÉ A BEZPEČNÉ : Testované a schválené pre nerozbitné šošovky a rámy.Okrem modré svetlo okien šošovky, zmierňuje únavu a nepohodlie z prehliadanie mobilné telefóny, počítače, tablety, herné a môžu spomaliť alebo zabrániť vekom podmienená makulárna degenerácia. ✔️ČO ZÍSKATE : 5 párov čitateľov, 5 prípadoch, 1 handričkou, 60 dní peniaze späť záruka a starať-free 12-mesačná záruka, a priateľský zákaznícky servis.Kvalitné okuliare na čítanie vám umožní zažiť jasnosť a zaostrenie, tieto čitateľom rôzne zväčšenie.Rám pre maximálne pohodlné nosenie sú dnes k dispozícii, okrem bezpríkladnú trvanlivosti.Móda Tvar je vhodný pre akýkoľvek tvar tváre.Či už hľadáte pre okuliare na čítanie pre kancelárie, alebo domácnosti.Naše okuliare na čítanie vám prémiová ochrana, ktorú hľadáte.Nech život sa stal viac jasné a farebné, dajte nám rôzne vizuálny zážitok.Vysoká kvalita výroby, materiál ľahký a trvanlivosť.Kovové pružiny závesov pomôcť okuliare prispôsobiť na tvár a nie je ľahké poškodenie.Opticky správne.Aby sa zabránilo poškodeniu, nikdy čisté okuliare na čítanie s papierové uteráky alebo oblečenie alebo alkohol, a tiež vyhýbajte sa používaniu čistiacich prostriedkoch alebo mydla.Zatiaľ čo niektoré mierne mydlá dont poškodenie šošovky.Extra pevnosť mydlá sú dostatočne silné na to, aby sa pomaly rozpadajú objektív nátery.Môžeme vidieť, že jedna časť testovacieho priestoru priamo trámami tým, že modré svetlo sa ukázalo, modrá, a na druhej strane v tieni zingfocal okuliare už nie je zase modrá.Zingfocal okuliare od sú špeciálne navrhnuté na filtrovanie časť škodlivé modré svetlo. √ Blue ray blokovanie Okuliare, šošovky sú navrhnuté použitím modrého nano-absorpcie technológie.Môže absorbovať vysoké energie modré svetlo. √ Jasný objektív objektívu bolo vyrobené z plne transparentný základ, bez farby pridané, pri zachovaní vysokou priepustnosťou svetla.Menej reflexná,žiadny vplyv čítanie, a takmer žiadny farebný rozdiel.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.