• Nové
Techson Tabuľka Svorky, 3-Palcový Muliti-Funcational Rotujúce Lavičke Vise, Univerzálna Svorka na Opravy Nástroj na obrábanie Dreva, Kovov, Rezanie Trubiek, Vŕtanie, Pílenie, KUTILOV, Remeselníkov, Plesní, Pevný

Techson Tabuľka Svorky, 3-Palcový Muliti-Funcational Rotujúce Lavičke Vise, Univerzálna Svorka na Opravy Nástroj na

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

Mini Vise telo je vyrobené z liatiny výroba, silný a robustný, praktický miniatúrne vise, Ľahký, a je to veľmi prenosný nástroj.Predĺžil hrdlo dizajn je jednoduchý na inštaláciu, že to môže ľahko svorka na okraji všetky druhy počítačov, bez námahy a timesaving, pohodlné na používanie.Môže byť inštalovaný na okraji všetkých druhov plochy, výšky určenej hrúbky 2.4"(60 mm), rýchla a jednoduchá demontáž;. 360-Stupňový Otočný Zámok Svorka na upevnenie malé predmety, ako napríklad olivy, orechy, bodhi, malé Indiánske kameň, a iné drobné predmety, dobré fixné efekty.Clampdown akýkoľvek drevený blok na drvenie, mletie, detail, vŕtanie, rezanie, chiseling.Veľkosť : Čeľuste Otvorenie:32mm(1.26 palcový), Čeľuste šírka: 60 mm(2,4 palca), Môže mať pevnú platformu hrúbka : Cca 30 mm(1.2 palcový).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.