• Nové
Housolution 5 Palcový Magnetické Vise Čeľuste Podložky, Obaly, [2-PACK] Uchovávania Vice Čeľuste Podložky Univerzálny Čeľusť Pokrýva s Viacerými Uhol Drážky Dizajn, Podpredseda Mäkké Čeľuste pre Drevospracujúci, Šperky Robiť, Zdravotechnika

Housolution 5 Palcový Magnetické Vise Čeľuste Podložky, Obaly, [2-PACK] Uchovávania Vice Čeľuste Podložky Univerzálny

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

????【Premium Materiál] vyzýva : Vyrobené z vysoko kvalitnej gumy a pribrala dizajn, náš vise čeľuste sú silné a drsný odpor; dosť ťažké, držať predmety v mieste, aj mäkká dostatočne chrániť hotové, anodizované alebo jemné povrchy pred poškodením; môže byť použitý na dlhú dobu. ????【Silný Magnet pre Jednoduché pripojenie] vyzýva : Silné vložené magnety pomáhajú udržať vise čeľuste podložky bezpečne na mieste.Jednoduchá inštalácia, žiadne skrutky alebo závity potrebné. ????【Multi-Uhol Drážky Dizajn] vyzýva : Multi-groove dizajn poskytuje množstvo holding sloty udržať predmety v mieste a lepšie uchopenie výkon.Tri druhy uhol pre upevňovaciu položky : 60 ° uhol horizontálny uhol vertikálny uhol.Priemer ďalšie sloty : 0.35 cm/9 mm; 0.11 cm/3 mm; 0.23 cm/6 mm; 0.07 cm/2 mm; 0.66 cm/17 mm; 0,19 palca/5mm.Prosím, pozrite sa na obrázok pre podrobnosti. ????【Široký Aplikácie] vyzýva : Možno použiť na akékoľvek kovové vise na držanie ocele, hliníka, medi, dreva, kovov, plastov, potrubia, závitové položky, bezpečne chráni všetky ploché alebo okrúhle produktu.Použitie v gunsmithing, tesárstvo, šperky, výroba, rezanie trubiek, vŕtanie, murárske, kovoobrábanie, brúsenie alebo hobľovanie, pílenie, a montážne operácie. ????【Univerzálny Vise Čeľusť Pokrýva] vyzýva : Naše mäkké čeľuste sú vysoko kompatibilné so širokou škálou vises, nástroje, vrátane vise blok, vŕtanie a stlačte vise, mosadze, kladivo, kliešte, bench vise, mlyn svorky, atď.Pridať do vrták stlačte príslušenstvo ak chcete ušetriť čas a námahu.Veľkosť : 5inch.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.