• Nové
57 Kusov Strane Vrtákov Sada, kód Pin Vise Ručné Vŕtačky, 46 Ks Micro Twist Vrtákov a 10 Kusov PCB Mini Vrtákov pre Živice Ílu Polyméru Plavidlá DIY Šperky (0.1-1 mm, Náhodné Farby PCB Vŕtačka)

57 Kusov Strane Vrtákov Sada, kód Pin Vise Ručné Vŕtačky, 46 Ks Micro Twist Vrtákov a 10 Kusov PCB Mini Vrtákov pre

Hodnotenie produktu:
€ 22.36

Suma
Skladom

Čo dostanete : tento list vrtákov sada obsahuje 1 kus pin vise ručné vŕtačky, 46 ks micro twist vrtákov a 10 ks PCB mini vrtákov, celkom 57 kusov pre svoje remeslo rezbárstvo DIY práce.Pin vise ručné vŕtačky : vyrobené z hliníkovej zliatiny, tento pin vise ručné vŕtačky je odolné a pevné, ktorým sa prijíma 3 pazúry chuck a 0,3 - 3.4 mm rozsah nastaviteľné svorky, jej chvost sa môže vychyľovať, pevnú a pohodlnú prevádzku.PCB mini vŕtačky : DPS mini vrtáky sú vyrobené z karbidu volfrámu, drieku priemer je cca. 3.175 mm, celková dĺžka je cca. 38 mm, ktorý nosenie pre spracovanie PCB, normálne FR-4, CEM-3 dosky, SMT, CNC, formy, plast, doska, uhlíkových vlákien, sendvičový panel, a tak ďalej.Micro twist vrtákov : micro vrtákov sú ľahká a kompaktná veľkosť, nebude trvať až nadbytočné medzery, pekné nástroje, ktoré sa uplatňujú pre manipuláciu dreva, plastu, gumy, PVC, orech, model kostí, uhol, jantárová, olivový, laminátu a iných materiálov.Praktický a prenosný : ručné ručné vrtákov je ľahké prenášanie alebo uloženie v toolbox alebo vo vrecku, takže si svoju každodennú prácu pohodlnejšie, ktoré sú vhodné pre elektronické montáž, nástrojárstvo, výroba modelov, navíjanie, domáce zdobenie a tak ďalej.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.