• Nové
Presné Ručné Vrtákov, Patrí Pin Vise Ručné Vŕtačky, 25 Ks Micro Twist Vrtákov, 10 Kusov PCB Mini Vrtákov a 40 Kusov Oko Skrutkovacie Kolíky pre Živice Plastu Dreva Keychain Prívesok Šperky Robiť

Presné Ručné Vrtákov, Patrí Pin Vise Ručné Vŕtačky, 25 Ks Micro Twist Vrtákov, 10 Kusov PCB Mini Vrtákov a 40 Kusov

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

4 Druhy nástrojov : jedno balenie obsahuje 1 kus pin vise ručné vŕtačky, 25 ks micro twist vrtákov, 10 kusov PCB mini vrtákov a 40 kusov keychain skrutku oko kolíky, spolu 76 kusov pre svoje remeslo rezbárstvo DIY práce.Pin vise ručné vŕtačky : pin vise ručné vŕtačky je vyrobené z hliníkovej zliatiny, odolné a pevné; prijíma 3 pazúry chuck a 0,3 - 3.4 mm rozsah nastaviteľné svorky, jej chvost sa môže vychyľovať, pevnú a pohodlnú prevádzku.Micro twist vrtákov : mikro vrtákov sú ľahká a kompaktná veľkosť, nebude trvať až nadbytočné medzery, pekné nástroje na manipuláciu dreva, plastu, gumy, PVC, orech, model kostí, uhol, jantárová, olivový, laminátu a iných materiálov.PCB mini vŕtačky : PCB mini vrtáky sú vyrobené z karbidu volfrámu, drieku priemer je cca. 3.175 mm, celková dĺžka je cca. 38 mm, ktorý nosenie pre spracovanie PCB, normálne FR-4, CEM-3 dosky, SMT, CNC, formy, plast, doska, uhlíkových vlákien, sendvičový panel, a tak ďalej.Prenosné a viacúčelových : ručné ručné vrtákov je ľahké prenášanie alebo uloženie v toolbox alebo vo vrecku, takže si svoju každodennú prácu pohodlnejšie, ktoré sú vhodné pre elektronické montáž, nástrojárstvo, výroba modelov, navíjanie, domáce zdobenie a tak ďalej.Presné ručné vrtákov, patrí pin vise ručné vŕtačky, 25 ks micro twist vrtákov, 10 kusov PCB mini vrtákov a 40 kusov oko skrutkovacie kolíky pre živice plastu dreva keychain prívesok šperky, takže Ľahko skladovať a prepravovať : ručné ručné vrtákov môže byť ľahko vtiahnutá do vaku a vykonáva okolo vás, umožňuje použiť, keď potrebujete.Ľahký a kompaktný, zaberá žiadne extra priestor alebo hmotnosti.Široký rozsah použitia : môžete použiť ručné vrtákov sada pre montáž electronice, aby modelov, vietor, aby remeselníkov a tak ďalej.Rôzne nástroje a dostatočnom množstve, aby vám pohodlie využiť a dokončiť rôzne DIY funguje.Špecifikácia : ochrana Pin vise : Materiál : hliníková zliatina Veľkosť : cca. 3.54 x 0,6 cm/ 9 x 1,4 cm PCB mini vŕtačky : Materiál : karbid volfrámu Veľkosť : cca. 38 mm v celej svojej dĺžke Twist vrtáka : Materiál : rýchloreznej ocele balenie obsahuje : 1 x Pin vise strane vrták 10 x PCB mini vŕtačky 25 x Twist vŕtačky 40 x Keychain skrutku oko kolíky Poznámka : veľkosť PCB vrtáka je príliš malý.Nie je vhodné používať ho ručne.Odporúča sa používať elektrickú vŕtačku alebo mini elektrický mlyn s pevnými sústruhu alebo upínacie tabuľke.Ručné meranie, nechajte mierne chyby na veľkosti.Nie je vhodný pre tvrdé materiály ako železo, oceľ, kameň, sklo, dlaždice, atď.

Deklarované charakteristiky

Pin vise:
Materiál:
hliníkové zliatiny
Veľkosť:
approx. 3.54 x 0.6 inch/ 9 x 1.4 cm
PCB mini vŕtačky:
Materiál:
Karbid Volfrámu
Veľkosť:
approx. 38 mm in whole length
Twist vrtáka:
Materiál:
Rýchloreznej Ocele
Balenie obsahuje:
1 x Pin vise ručné vŕtačky :
10 x PCB mini vŕtačky :
25 x Twist vŕtačky :
40 x Keychain skrutku oko kolíky :
Poznámka:
Veľkosť PCB vrtáka je príliš malý. Nie je vhodné používať ho ručne. Odporúča sa používať elektrickú vŕtačku alebo mini elektrický mlyn s pevnými sústruhu alebo upínacie tabuľke. :
Ručné meranie, nechajte mierne chyby na veľkosti. :
Nie je vhodný pre tvrdé materiály ako železo, oceľ, kameň, sklo, dlaždice, atď. :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.