• Nové
Vaincre 4 KS TR416 Kovové Ventil Stonky, Pneumatiky Ventil Stonky, Vysoký Tlak Ventilu Stonky Vonkajšie Mount Hodí 0.453 a 0.625 Rim Diera, 1 1/2 Dlho (Strieborný)

Vaincre 4 KS TR416 Kovové Ventil Stonky, Pneumatiky Ventil Stonky, Vysoký Tlak Ventilu Stonky Vonkajšie Mount Hodí

Hodnotenie produktu:
€ 2.10

Suma
Skladom

TR416 Kovové Ventil Stonky - vretena Ventilu sa používa, aby vzduchu v pneumatikách.Pneumatiky ventil stonky by mali byť kontrolované pravidelne na prasknutie, netesné alebo zhoršenie, a mali by byť nahradené podľa potreby.Vaincre kovové ventil stonky môžu zabezpečiť bez straty vzduchu dochádza počas jazdy vozidla. 2 Typy Priemer Gumová Priechodka - Vaincre kovového vretena ventilu je vhodný pre bezdušové pneumatiky, ktoré okraj otvoru 0.453" alebo 0.625".Vyberte si, ktorý z čiernej gumy priechodka potrebujete.Musíte použiť iba JEDEN v závislosti na veľkosti vretena ventilu otvoru v kolese.Materiál - hlavné časti ventilu stonky sú vyrobené z poniklovaná mosadz a gumové priechodky sú vyrobené z EPDM gumy, takže je odolný voči hrdzi a korózii.Vaincre kovové ventil stonky sú dosť ťažké vydržať nepriaznivého počasia alebo dlhej ceste ciest.Špecifikácie - 4 ks TR416 kovové ventil stonky, 1 1/2" palcový Účinná Dĺžka maximálny tlak vzduchu je 200 PSI.Kompletné veľkosť je 1.7" L x 0.75" W. Štandardné Auto Kovové Ventil Stonky - ventil stonky sú jednoduché na inštaláciu.Nahradiť vretena ventilu vždy, keď dostanete nové pneumatiky pomôcť zabezpečiť, dlho pneumatiky život, provding bezpečnosť jazdy.Odporúčame : Pred objednávke, máte na zápas ventil veľkosť otvoru v a hrúbkou venca a uistite sa, že nemáte excede PSI hodnotenie ventilu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.