• Nové
WERNNSAI Morská víla Vaňou Mat - Nonslip Sprchové Rohože pre Dieťa Deti Batoľa 16x28 Odolné, Flexibilné PVC Kúpeľňa Vaňa Rohože s Prísavky

WERNNSAI Morská víla Vaňou Mat - Nonslip Sprchové Rohože pre Dieťa Deti Batoľa 16x28 Odolné, Flexibilné PVC Kúpeľňa

Hodnotenie produktu:
€ 4.06

Suma
Skladom

????【Šťastný Kúpeľ Čas] vyzýva - Vaňa ako morská panna!To je určite to, čo hľadáte!tento mat mohli urobiť kúpeľ krát cítiť ako dobrodružstvo!. ????【Najlepšie Vybraný Materiál] vyzýva - Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu PVC, BPA Free, Ftalát voľný, odolné a bezpečné.Jemná dizajn dáva 360 stupeň bezpečnosti ochrany pre vašu rodinu. ????【Navrhol WERNNSAI] vyzýva - Textúrou morská víla vzor na povrchu zabraňuje klzké, 112pcs prísavky na základni udržať mat na svojom mieste a zabrániť šmyku. ????【Ľahko sa Čistí] vyzýva - Možno pripevniť na stenu, alebo pozastavené, aby ho nechajte vyschnúť, to ušetrí veľa miesta vo vašej vane. 16"x28" (40x70 cm) veľkosť pre váš typický štandardné vaňou. ????【Získať Vašu Pozornosť] vyzýva, Prosím, navlhčite vaňa s trochou vody pred nastaviť mat, potom stlačte vaňa mat s rukami na zabezpečenie prísavky pevne na hladké vaňou.Farba : Morská víla a.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.