• Nové
Plavidlá, Rezné Nástroje na Papier Remesiel ,Nehrdzavejúcej Ocele Plavidlá Nože s 360-stupňové Otáčanie Lamiel, Hobby Nôž, Umenie rezný Nástroj pre Vinyl,Zápisník,1 × Utility Nôž,1 X Oceľové Pravítko

Plavidlá, Rezné Nástroje na Papier Remesiel ,Nehrdzavejúcej Ocele Plavidlá Nože s 360-stupňové Otáčanie Lamiel, Hobby

Hodnotenie produktu:
€ 3.85

Suma
Skladom

【JEDNODUCHÉ POUŽITIE] vyzýva - rezanie plavidlá nástroj je tak jednoduché na použitie ako pero dostať vzor chcete rýchlo a jednoducho.Zároveň je tiež ostré a jednoduché použitie v spoločných papier, kartón, lepidlo-cúval vinyl a 4 mil plastové dosky. 【360° Rotujúce Čepele] vyzýva-Tento ručné nástroj má 360-stupňové otáčanie kotúča, ktorý umožňuje rezať veľmi zložitých tvarov ľahko a rýchlo.Na rozdiel od iných plavidiel nože, žiletky nebude ľahko rezať ľudskej kože v bežnej prevádzke, a preto je veľmi vhodný pre použitie v školách pre menšie plavidlá a hobby nadšencov. 【ŠIROKÚ ŠKÁLU APLIKÁCIÍ] vyzýva - Papier-rezanie, šablóny, takže, plánovač nálepky, kresby, grafiky, dizajnu, architektúry, scrapbooking, vinyl písma a mnoho ďalších použití.Má mnoho využití v domácnosti, kancelárie, ateliéru a dielňa. 【VYSOKO KVALITNEJ UHLÍKOVEJ OCELE] vyzýva - Kompatibilný so všetkými dierovanie a raziace stroje.Model, Takže To vám umožní znížiť komplexných tvarov z vinyl krytiny materiálov vytvoriť svoj vlastný obtlačky a kokardy. 【ZA hranicami PREDSTAVIVOSTI] vyzýva-Toto remeslo knive vziať svoju fantáziu za limity, to vám pomôže stať sa tvorivými a robiť žiadne remeselníci dizajn ako profesionálom, tak aby teraz, aby sa stal odborníkom v tvorbe.Farba : Oranžová | Veľkosti : 1 PC.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.