• Nové
3D String Art Kit pre Deti - Robí Svetla Do Hviezdičkový Svietidlo s 20 Multi-Farebné LED Žiarovky - Deti Darčeky - Remeslá pre Dievčatá a Chlapcov vo Veku 8-12 - DIY Arts & Craft Súpravy pre 8, 9, 10, 11, 12 ročná Dievčina

3D String Art Kit pre Deti - Robí Svetla Do Hviezdičkový Svietidlo s 20 Multi-Farebné LED Žiarovky - Deti Darčeky -

Hodnotenie produktu:
€ 7.00

Suma
Skladom

Odkryť & Spark svoju Kreativitu : Urobiť DIY svetlo-up string-art star svietidla!Nafúknuť star balón, namočiť reťazec v špeciálne lepidlo, omotala okolo hviezdy, nechajte uschnúť, odstrániť balón, a walla!Máte 3 D String Star Svietidla!.Nech to Žiara : Zdobí deň, svieti v noci!Okolia žiaru sa skrášliť priestor, takže je ideálny doplnok do každej miestnosti.Obsahuje : 2 nafukovacie hviezdy (jeden je náhradných), reťazec 20 LED svetlá (vyžaduje 2 AA batérie, nie sú súčasťou), absorpčné multicolor reťazec, batérie prípade, kovové závesné kábel, grippy-goo lepidlo, plavidlá, rukavice, inflácia slamy, twist väzby.Zábavný Darček Pre Všetky Vekové kategórie : To ma fascinuje deti hneď, ako sa to vytiahnuť von z krabice a je ideálny rodinný projekt.Montáž je zábava, a konečný výsledok je nesmierne uspokojujúce. 100% spokojnosť zaručená : Milujem ju, alebo vaše peniaze späť!Sme si istí, že dieťa bude mať výbuch, ale ak nie ste spokojní s kit, my ti vrátime 100% z peňazí, bez otázok.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.