• Nové
Historické U.S. Route 66 Ulice Podpísať Šablóny Šablóny Opakovane 8.5 x 11 Palcov pre Maľovanie na Steny, Drevo, Umenie a Remeslá (296)

Historické U.S. Route 66 Ulice Podpísať Šablóny Šablóny Opakovane 8.5 x 11 Palcov pre Maľovanie na Steny, Drevo, Umenie

Hodnotenie produktu:
€ 4.24

Suma
Skladom

Stencil Materiál : mylar plastové.Hrúbka materiálu : 7 mil.Veľkosť : 8.5 x 11 palcov (celkovo vzorkovníka veľkosť listu).Vhodné pre airbrushing, penový valček, huby, farby, štetce, atď.Vyrobené v USA.Táto Trasa 66 vzorkovníka opatrenia 8.5"x11" a je vyrobené z vysoko kvalitného, semi-transparentné, 7 mil mylar plastové.Tento materiál môže byť použitý viackrát a možno opláchnuť vodou.Som vášnivý vytváraní vysoko kvalitných šablón pre crafters alebo každého, kto hľadá pridať skvelý obraz domov alebo podnikania.Mám stovky ďalších šablón v našom obchode, tak prosím, neváhajte a pozrite sa.Môžem to urobiť aj vlastné šablóny, takže ak máte nápad, ktorý by ste chceli vytvorili potom neváhajte a pošlite mi správu!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.