• Nové
6Pcs M3 M4 M5 M6 M8 M10 Titán Potiahnutý HSS Špirála Flauta Metrika Kohútiky Nastaviť Metrický Závit Ťuknite na Vŕtačku a Ťuknite na položku Bitov 1/4 Hex Drieku Skrutky Kohútiky súprava Náradia

6Pcs M3 M4 M5 M6 M8 M10 Titán Potiahnutý HSS Špirála Flauta Metrika Kohútiky Nastaviť Metrický Závit Ťuknite na Vŕtačku

Hodnotenie produktu:
€ 4.41

Suma
Skladom

[Materiál] HSS4341 (rýchloreznej ocele) + vrstvou titánu.Každý ťuknite na položku vŕtačka je vyryté s veľkosť, takže, čo je výhodné pre vás vybrať veľkosť, ktorá vám vyhovuje. [To, čo Budete Mať] Sada 6 vŕtať ťuknite na položku bitov v metrických rozmeroch M3x0.5 M4x0.7 M5x0.8 M6x1 M8x1.25 M10x1.5 Krátke veľkosť nie je ľahké chvenie a sa môžete pohybovať presne. [Ľahko ovládateľný]Rýchlu výmenu kompozitné kužeľ používa vŕtať obrúbená princíp Vŕtanie a ťuknutím na jeden, jedného kroku spracovania, ktoré môžu vŕtať, ťuknite na položku, deburr a proti otvory na drevo, medené, mosadzné, hliníkové, plechové a plastové výrazne uložiť kroky spracovania a časové náklady, zlepšenie efektívnosti práce. [Rýchlu Zmenu] 1/4 " Hex Ramienka sa hodí do všetkých náradie jednoduchšie a bezpečnejšie, a to najmä pre zamknutie do rýchlu zmenu chuck.Hex drieku má zúžený koniec, aby sa zabránilo nadmerným nárazom.Späť taper presahuje ťuknite na položku, aby sa zabránilo cez-vŕtanie a poškodenia závitu. [Zákaznícky Servis] Vaša spokojnosť je náš prvoradý záujem,prosím, informujte platného modelu, ktoré potrebujete pred nákupom našich výrobkov.Ak máte akékoľvek otázky o produkte, veľkosť, prosím, neváhajte a napíšte nám.Náš služby zákazníkom bude v našich silách, aby vám uspokojivú odpoveď do 24 hodín.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.