• Nové
Rozrastanie miest Golf Cornhole Nastaviť, Chipping, Hra Indoor/Outdoor Golf Čip Výstrel Dvore Hra Biť Podložka pre zadné dvere, Party, Kancelárie, Nádvoria 2 x 3 FT

Rozrastanie miest Golf Cornhole Nastaviť, Chipping, Hra Indoor/Outdoor Golf Čip Výstrel Dvore Hra Biť Podložka pre

Hodnotenie produktu:
€ 13.79

Suma
Skladom

????VTIPNÉ VZHĽAD : štyri otvory v kombinácii vyzerať tvár, každý otvor s netto chytiť loptu; profesionálny vzhľad môže udržať hráčov zameranie na cieľ, dostanete 2 cornhole dosky, 2 chipping rohože, 2 vlajky, 8 s vysokou hustotou penové loptičky prax. ????ROBUSTNÝ DIZAJN : S vysokou pevnosťou železného rámu, cornhole funkcie stabilné stavebníctvo, Môže mať osoba váhu, keď stojíte na železný rám; Doska je vyrobené z kompozitného materiálu MDF, šetrné k životnému prostrediu a trvanlivé. ????JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE A PREPRAVA : Cornhole palube je prenosná, 2 Chipping Rohože môže byť umiestnený v priestore spodnej dosky pre skladovanie, keď nie v použitie. ????HRÁČI A PRÍLEŽITOSTI : Zábavná hra pre každého, ale hlavne pre golfistov.Môžete vytvoriť veľa náročných chipping duelov s vaše kamaráti alebo rodiny kedykoľvek na kluby, byt trávy, parkovisko, záhrade, pláž, zadné dvere, atď.skvelý darček pre deň otcov. ????1-ROČNÁ OBMEDZENÁ ZÁRUKA!Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás na služby a budeme robiť veci správne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.